d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Tolvajkergetők
Prev191011121323Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 18 2012 07:13am
Quote (GoreKnight9 @ 16 Dec 2012 12:39)
egyetertek Corvus corax-szal es azon lepodtem meg hogy pont bajcli szerint elfogadhato ez
tole nem vartam volna ezt a velemenyt


hol írtam, hogy elfogadható?
ne basszál már fel
annyit írtam, hogy szerintem nem egy kategória a többivel

én meg azon lepődök meg, hogy vannak emberek, akik szerint az éjszaka közepén valahol a picsába otthagyott biciklit elvinni olyan, mint a földről felvenni egy tízezrest, na most akkor mivan.
az is valaki másé, biztos nem direkt hagyta ott, mégse hiszem, hogy lenne, aki ne rakná el.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 18 2012 07:14am
Quote (bajcli @ 18 Dec 2012 14:13)
hol írtam, hogy elfogadható?
ne basszál már fel
annyit írtam, hogy szerintem nem egy kategória a többivel

én meg azon lepődök meg, hogy vannak emberek, akik szerint az éjszaka közepén valahol a picsába otthagyott biciklit elvinni olyan, mint a földről felvenni egy tízezrest, na most akkor mivan.
az is valaki másé, biztos nem direkt hagyta ott, mégse hiszem, hogy lenne, aki ne rakná el.



igazad van nyertel te vagy a jobb
azt se tudom mi van btw

Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 18 2012 07:27am
Quote (GoreKnight9 @ 18 Dec 2012 15:14)
igazad van nyertel te vagy a jobb
azt se tudom mi van btw


deazér megszakérted, hogy én mit írok meg mit gondolok
még ment volna két oldal, már az lett volna a téma, hogy bajcli bicikliket lopkod, hogy fedezni tudja a heroinfüggőségét
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 18 2012 07:29am
Quote (bajcli @ Dec 18 2012 03:27pm)
deazér megszakérted, hogy én mit írok meg mit gondolok
még ment volna két oldal, már az lett volna a téma, hogy bajcli bicikliket lopkod, hogy fedezni tudja a heroinfüggőségét


miért, nem így van?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 18 2012 07:30am
Quote (bajcli @ 18 Dec 2012 14:27)
deazér megszakérted, hogy én mit írok meg mit gondolok
még ment volna két oldal, már az lett volna a téma, hogy bajcli bicikliket lopkod, hogy fedezni tudja a heroinfüggőségét


kiderült bajcli szomorú története
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 18 2012 07:37am
Quote (bajcli @ 18 Dec 2012 14:27)
deazér megszakérted, hogy én mit írok meg mit gondolok
még ment volna két oldal, már az lett volna a téma, hogy bajcli bicikliket lopkod, hogy fedezni tudja a heroinfüggőségét


akadj mar le a temarol
egyszeruen nem hiszem el hogy te tenyleg mindenaron azt akarod hogy igazad legyen
mint valami agymosott vallasi fanatikus
es egyebkent meg birlak szoval nem flamekent irom ezt

te ugy gondoltad hogy a lelancolatlan biciklit elvinni kisebb vetek mint ellopni egy lelancoltat en meg meg 1-2 ember meg ugyanolyan szintu buncselekmenynek tekintettuk
ez van fogadd el
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 18 2012 07:38am
Quote (bajcli @ Dec 18 2012 01:27pm)
deazér megszakérted, hogy én mit írok meg mit gondolok
még ment volna két oldal, már az lett volna a téma, hogy bajcli bicikliket lopkod, hogy fedezni tudja a heroinfüggőségét


tudjuk ám hogy igazábol te loptad el a biciklit, nem kell mentegetözni
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 18 2012 08:53am
Quote (GoreKnight9 @ Dec 18 2012 02:37pm)
akadj mar le a temarol
egyszeruen nem hiszem el hogy te tenyleg mindenaron azt akarod hogy igazad legyen
mint valami agymosott vallasi fanatikus
es egyebkent meg birlak szoval nem flamekent irom ezt

te ugy gondoltad hogy a lelancolatlan biciklit elvinni kisebb vetek mint ellopni egy lelancoltat en meg meg 1-2 ember meg ugyanolyan szintu buncselekmenynek tekintettuk
ez van fogadd el


Pedig a BTK is tesz különbséget a kettő között, van is róla szó az első részek valamelyikében.

This post was edited by Vismajor on Dec 18 2012 08:53am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 18 2012 09:08am
Quote (GoreKnight9 @ 18 Dec 2012 15:37)
akadj mar le a temarol
egyszeruen nem hiszem el hogy te tenyleg mindenaron azt akarod hogy igazad legyen
mint valami agymosott vallasi fanatikus
es egyebkent meg birlak szoval nem flamekent irom ezt

te ugy gondoltad hogy a lelancolatlan biciklit elvinni kisebb vetek mint ellopni egy lelancoltat en meg meg 1-2 ember meg ugyanolyan szintu buncselekmenynek tekintettuk
ez van fogadd el


mit akarjak rajta, tudom én nagyon jól, hogy igazam van
csak az nem tetszik, ha olyan dolgokat adnak a számba, amiket kurvára nem írtam sehol (inb4 bármi fallikus poén)

és igen, kurvára elfogadom más VÉLEMÉNYÉT (amikor az enyém is csak egy vélemény), de te azt írtad, hogy SZERINTEM ELFOGADHATÓ
AMIT KURVÁRA NEM ÍRTAM
nemtom, hogy írjam le ennél érthetőbben, hogy felfogd

This post was edited by bajcli on Dec 18 2012 09:08am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Dec 18 2012 09:12am
ahogy olvasom a topicokat, rá kellett jönnöm, hogy igy karácsony elott mindenki butthurt egy kissé
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121323Next
Add Reply New Topic New Poll