Quote (GoreKnight9 @ 18 Dec 2012 15:37)
akadj mar le a temarol
egyszeruen nem hiszem el hogy te tenyleg mindenaron azt akarod hogy igazad legyen
mint valami agymosott vallasi fanatikus
es egyebkent meg birlak szoval nem flamekent irom ezt
te ugy gondoltad hogy a lelancolatlan biciklit elvinni kisebb vetek mint ellopni egy lelancoltat en meg meg 1-2 ember meg ugyanolyan szintu buncselekmenynek tekintettuk
ez van fogadd el
mit akarjak rajta, tudom én nagyon jól, hogy igazam van
csak az nem tetszik, ha olyan dolgokat adnak a számba, amiket kurvára nem írtam sehol (inb4 bármi fallikus poén)
és igen, kurvára elfogadom más VÉLEMÉNYÉT (amikor az enyém is csak egy vélemény), de te azt írtad, hogy SZERINTEM ELFOGADHATÓ
AMIT KURVÁRA NEM ÍRTAM
nemtom, hogy írjam le ennél érthetőbben, hogy felfogd
This post was edited by bajcli on Dec 18 2012 09:08am