d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Játék
Prev191011
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 28 2012 10:18am
Quote (AngryBug @ Nov 28 2012 04:16pm)
igazából kurvára nem is tud énekelni


viszont övé a hatalom a pénz és a kurvák
nektek meg nincs beleszólásotok,
azért vagytok nullák
yé yó

maderfakrer :XD:XDX:D
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Nov 28 2012 11:14am
szomorúvá tettetek...

részvét beni, én tényleg megpróbáltam :(
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 29 2012 05:37am
Quote (ReDEyeS @ Nov 28 2012 05:14pm)
szomorúvá tettetek...

részvét beni, én tényleg megpróbáltam :(


Az asztalos megjavította a kredenc kifordult hugyos ajtaját egy csavarhúzóval és felnézett Józsira, a részeges gigantikus portásra, aki véresen, kezében Dopeman egyik CD-jével rimánkodott, hogy alakuljon újra a TKO.
Asztalosunk szomorúan ragadta meg a csavarhúzót és nézte lejárt szavatosságú babkonzervet, melyet ebédre hozott.
Miután végzett a babkonzervvel, Józsival is megosztotta Ogli G által dedikált eredeti dopeman cd-t.

Józsi nem tudott...
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011
Add Reply New Topic New Poll