Quote (Senee @ 20 Sep 2012 00:03)
na jó
élni érdemes mert a kutyák aranyosak és jókat lehet játszani velük
meg vannak jó kaják (lol hús) meg wow
de amúgy fos az egész
neked mi okoz örömet az életben?
most ez nem irony hanem normál kérdés..
normális kérdésként foglalkozom vele, megígérem.
kb. minden örömet tud okozni. (szarni, nem szeretek - lol) de alapvetően mindenben tudok jót látni. hiszen ott van benne.
most, pl. a világ legdurvább bablevesét eszem. megáll benne a kanál, olyan sűrű.
de mindennek tudok örülni.
ez mondjuk olyan alap attitűd. előző életemben biztos hippi voltam és csak átnarkóztam magamat ide. ^^