d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Guild Wars 2
Prev191011121378Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 20 2012 10:46am
Quote (farki @ Aug 20 2012 06:43pm)
lól azt toltam én is nagyon rég, mikor még nem volt 600 féle free mmorpg :D
a kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni


Majd megszakadt a szívem a memento mori patch után, kiszedték az inner beast-ot, server vs servert, instákat lebutították, sárga vagy milyen szetteket fel kurták csak max szinten farmolhatóra
:(( átvette valami más cég

Np, azért köszi


Quote (Karan2_Returned @ Aug 20 2012 06:48pm)
A wolfot meg a rytlockot nem hiszem hogy meg lehet szerezni mashonnan, a többi viszont elkepzelhetö hogy lesz a shopban.


Ty!

This post was edited by cowding on Aug 20 2012 10:48am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 20 2012 10:48am
Quote (cowding @ Aug 20 2012 05:25pm)
http://2.imgland.net/1frET04.png

Ezeket meg lehet szerezni in-game is, vagy már belépés előtt előnnyel indulnak a prémiumosok és neked soha nem lesz utánad rohangáló storage/fightpet?


/e Ha valami miatt játszanék az az, hogy ez hasonlót a Requiem:Bloodymare játékra, amit mostanra sajnos jól elbasztak pedig ott volt ilyen world vs world pvp.


A wolfot meg a rytlockot nem hiszem hogy meg lehet szerezni mashonnan, a többi viszont elkepzelhetö hogy lesz a shopban.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 21 2012 09:08am
néha elgondolkozom rajta, hogy meg kéne venni, de az a baj, hogy vagy ráunnék 1 hónapon belül, vagy elvenné az életemet, nem hiszem, hogy megtalálnám benne az arany középutat :D
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 22 2012 12:13pm


no homo

amúgy el kéne dönteni a szervert, meg sztem jó lenne, ha egy fajjal nyomulnánk, mert akkor egy helyen lennénk
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 22 2012 12:35pm
Quote (farki @ Aug 22 2012 07:13pm)
http://www.youtube.com/watch?v=tcrsgm4T7Wk

no homo

amúgy el kéne dönteni a szervert, meg sztem jó lenne, ha egy fajjal nyomulnánk, mert akkor egy helyen lennénk


En humant fogok kezdeni valoszinüleg mert annak vannak a legjobb kepessegei.
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 22 2012 12:44pm
Quote (Karan2_Returned @ 22 Aug 2012 19:35)
En humant fogok kezdeni valoszinüleg mert annak vannak a legjobb kepessegei.


nekem is jó az
az biztos, hogy norn nem akarok lenni, mert geci szar volt az első quest :D
20 perc alatt találtam meg, hogy miket is kéne megölni, jól fel is baszta az agyam
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 24 2012 03:20am
holnap jön a nagy nap:D
na akkor melyik szerver legyen?
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 24 2012 03:49am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 24 2012 04:23am
Quote (farki @ Aug 24 2012 11:20am)
holnap jön a nagy nap:D
na akkor melyik szerver legyen?


whiteside ridge ofc
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 24 2012 04:36am
Quote (farki @ Aug 24 2012 10:20am)
holnap jön a nagy nap:D
na akkor melyik szerver legyen?


sztem kb mind1, maradhat a far shiverpeaks
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121378Next
Add Reply New Topic New Poll