d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mondjatok Meg Pls.
Prev191011
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 1 2011 02:14pm
Quote (ElCapitano @ Dec 1 2011 09:13pm)
Igen erről én is olvastam hogy több mint 20 órát gond nélkül ébren lennénk ha nem érzékelnénk az idő múlását. De mivel éjszaka felesleges és veszélyes volt bármit is csinálni, úgy alakult hogy kb a napszakok váltakozásával essen egybe az alvás.


én szoktam gépezni

livin' on the edge
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 1 2011 02:15pm
Quote (beni @ 1 Dec 2011 22:14)
én szoktam gépezni

livin' on the edge


Ősemberek nem voltak ilyen posthunterek mint te! :lol:
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 1 2011 02:15pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 1 Dec 2011 21:13)
azt hittem ide is egy mother of god jön ^^


meg akarom őrizni az eredetiségét annak a memenek, nem akarom mindenhova azt befosni. :D
ide valami pszichológiásat akartam
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Dec 1 2011 02:17pm
Quote (Aston @ 1 Dec 2011 21:15)
meg akarom őrizni az eredetiségét annak a memenek, nem akarom mindenhova azt befosni. :D
ide valami pszichológiásat akartam


én is pont erre gondoltam, mielőtt betöltötte a képet, hogy ez így már túl lesz használva, szóval jobb is hogy nem az lett :)
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 1 2011 02:18pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 1 Dec 2011 21:17)
én is pont erre gondoltam, mielőtt betöltötte a képet, hogy ez így már túl lesz használva, szóval jobb is hogy nem az lett :)


tudtam én, hogy egy rugóra jár az agyunk :blush:
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 1 2011 02:22pm
Quote (BLueRaN @ 1 Dec 2011 21:07)
pillangók is vannak a hasadba? :ddd --> szerelem
drog --> magáért beszél
gyomorgörcs --> izgulsz
több tippem nincs..

álmatlanságban szenvedsz?


Erre abszolut nem tudok mar mit reagalni. Mindig meglep, hogy mennyire hulye tud lenni az emberi lény
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Dec 1 2011 02:25pm
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 1 2011 08:57pm)
határozottan nem volt vicces amikor az (egyébként józanon teljesen korrekt) egyik haverom részegen megtalált valami vadászpuskát és náci tisztnek képzelte magát a második világháború közepén.


hu de fasza gyerek haverjaid vannak asztaaaa
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 1 2011 03:08pm
Quote (A122 @ 1 Dec 2011 21:25)
hu de fasza gyerek haverjaid vannak asztaaaa


http://forums.d2jsp.org/user.php?i=569686

azt hiszem most van ideje beszélgetni a sráccal erről ^_^
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011
Add Reply New Topic New Poll