d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev191011121364Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 05:52am
Quote (ecneB @ Nov 14 2011 11:49am)
FOLLEG
azert az egetveroen pocsek helyesirasod alapjan kovetkeztetni mernek, hogy eppenseggel nem atomfizikusnak keszulsz.. wat nao?


FOLLEG
ha nem tudnad a magyar nem az anyanyelvem te idiota
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 14 2011 05:53am
btw kifejezetten rokonszenves embernek tunsz, kedves Kajnista


Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 13:52)
FOLLEG
ha nem tudnad a magyar nem az anyanyelvem te idiota


roman?
cigany?
roman-cigany?

This post was edited by ecneB on Nov 14 2011 05:54am
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 14 2011 05:53am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 01:52pm)
FOLLEG
ha nem tudnad a magyar nem az anyanyelvem te idiota


hat bence... mekkora idiota vagy hogy ezt nem tudtad... :(
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Nov 14 2011 05:53am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 01:52pm)
FOLLEG
ha nem tudnad a magyar nem az anyanyelvem te idiota


Számítottam erre. Amúgy az angol sem gondolom.
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 05:56am
Quote (ecneB @ Nov 14 2011 11:53am)
btw kifejezetten rokonszenves embernek tunsz, kedves Kajnista




roman?
cigany?
roman-cigany?


ja, cigany...
meg a nevem is ciganyos, "kajnista", ilyen kastas, ez a tipikus tolvaj nev.
Dik hat nem vagtad le? Mivan veled ember? Okos legye man.

This post was edited by Kajnista on Nov 14 2011 05:57am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 14 2011 06:02am
Quote
? atsinjaK ?: nem lehetet elfelejteni
? atsinjaK ?: konyezet a szemem mikozbe neztem a monitort

? atsinjaK ?: es dunaba dobtuk a lenezunket
? atsinjaK ?: mikozbe konyezo szemmel gyalogoltunk haza fele

? atsinjaK ?: annyira jo baratok lettunk mikozbe loptam
? atsinjaK ?: egyutt loptunk



btw letölteni pár appot és keywordöket postolgatni dev subforumba nem mekprogramozás
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 14 2011 06:07am
mekkora topic :DDDDD

vicces, hogy kajnista a subot oltja "primitívségével", miközben hun1-re jár lopni és verni a faszát egy lassan 12 éves játékban.
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 06:09am
Quote (Anarkin @ Nov 14 2011 12:02pm)
http://i41.tinypic.com/2rm5jc9.png

btw letölteni pár appot és keywordöket postolgatni dev subforumba nem mekprogramozás


mac*

This post was edited by Kajnista on Nov 14 2011 06:09am
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 06:10am
Quote (TouchCow @ Nov 14 2011 12:07pm)
mekkora topic :DDDDD

vicces, hogy kajnista a subot oltja "primitívségével", miközben hun1-re jár lopni és verni a faszát egy lassan 12 éves játékban.


a fasz verest elvegzi helyettem mas, de ha eppen nincs senki te is megteszed
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 14 2011 06:11am
beoltottak tacsi
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121364Next
Closed New Topic New Poll