Quote (ecneB @ Nov 14 2011 11:53am)
btw kifejezetten rokonszenves embernek tunsz, kedves Kajnista
roman?
cigany?
roman-cigany?
ja, cigany...
meg a nevem is ciganyos, "kajnista", ilyen kastas, ez a tipikus tolvaj nev.
Dik hat nem vagtad le? Mivan veled ember? Okos legye man.
This post was edited by Kajnista on Nov 14 2011 05:57am