Quote (iFeelAlone @ 9 Dec 2013 19:10)
rémlik, hogy régebben is volt már ilyen problémám de nem emlékszem a megoldásra. Itthonról simán be tudok lépni, bezzeg amikor suliban unatkozom megakad loginnál a játék. watnao
gondolom le van tiltva a port.
Anno kolibol volt ilyen problémám.
De megoldottam. Vettem mobilnetet xD