Quote (TouchCow @ 30 Sep 2011 15:57)
te szerintem nagyon el vagy tévedve
az utóbbi postjaimban egy szóval nem mondtam, hogy nincs káros hatása és egészséges, csak azt mondom, hogy valaki attól, hogy rendszeresen tép nem _feltétlen_ lesz szar ember, nem húzza vissza az életben
károsságban meg egy kalap alá venném az alkohollal
azokat az embereket sem értem, akik lelőnék azokat, akik elszívnak egy jointot... az ilyen mértékű gyűlölethez(aminek 97%-ban nincs semmi valós oka), valami nagy kattantság kell az agyban.
ennyi erővel lelőnék mindenkit, aki bepiál, csak azért, mert agresszívabbá, vagy mert idiótává és gyerekessé válnak.
ahol legalizálva van, ott is külön kávézókban és/vagy hasonló helyeken szabad csak.
ebből is látszik, hogy milyen tájékozottan osztod a faszságaid.
én egy rossz szot nem szolt a füvesek ellen
komolyan mondom hogy inkább szivj el egy spanglit mert ugy harapsz minden postra aki nem a füvesek mellett van mintha te lennél a védőszentjük
btw ne mond már nekem hogy a sima dohányzáshoz nincs meg az hogy el legyen különitve(vagy is majd meg lesz most már) akkor majd a füvezni csak egy külön helységben lehetne? álmodj királylány...
komolyan te kurva okos gyerek vagy.
jah és no offens...........
This post was edited by Inakwo on Sep 30 2011 11:50am