d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Legalize
Prev1910111213Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Sep 30 2011 10:21am
Quote (kolbasz @ Sep 30 2011 05:56pm)
nem hiszem
tömegtermelés miatt csökkenne + adó = kb ugyanannyi fog lenni majd, ha
de ez csak egy tipp


kb. 2050 körül :D
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 30 2011 10:39am
TouchCow > all
Member
Posts: 12,251
Joined: Jun 18 2006
Gold: 8.00
Sep 30 2011 10:42am
Quote (Saenchai @ Sep 30 2011 11:54am)
lakai


emerica
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 30 2011 10:54am
eltevedtem

This post was edited by Flutter on Sep 30 2011 10:55am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 30 2011 10:55am
Quote (Flutter @ Sep 30 2011 06:54pm)
http://img585.imageshack.us/img585/1503/rarend20110121.jpg


ez nem az a topic
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 30 2011 11:48am
Quote (TouchCow @ 30 Sep 2011 15:57)
te szerintem nagyon el vagy tévedve
az utóbbi postjaimban egy szóval nem mondtam, hogy nincs káros hatása és egészséges, csak azt mondom, hogy valaki attól, hogy rendszeresen tép nem _feltétlen_ lesz szar ember, nem húzza vissza az életben
károsságban meg egy kalap alá venném az alkohollal

azokat az embereket sem értem, akik lelőnék azokat, akik elszívnak egy jointot... az ilyen mértékű gyűlölethez(aminek 97%-ban nincs semmi valós oka), valami nagy kattantság kell az agyban.
ennyi erővel lelőnék mindenkit, aki bepiál, csak azért, mert agresszívabbá, vagy mert idiótává és gyerekessé válnak.



ahol legalizálva van, ott is külön kávézókban és/vagy hasonló helyeken szabad csak.
ebből is látszik, hogy milyen tájékozottan osztod a faszságaid.


én egy rossz szot nem szolt a füvesek ellen
komolyan mondom hogy inkább szivj el egy spanglit mert ugy harapsz minden postra aki nem a füvesek mellett van mintha te lennél a védőszentjük

btw ne mond már nekem hogy a sima dohányzáshoz nincs meg az hogy el legyen különitve(vagy is majd meg lesz most már) akkor majd a füvezni csak egy külön helységben lehetne? álmodj királylány...
komolyan te kurva okos gyerek vagy.


jah és no offens...........

This post was edited by Inakwo on Sep 30 2011 11:50am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Sep 30 2011 12:15pm
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Sep 30 2011 04:41pm
egy valami viszont jó a fűbe, full beszivva végigsexelni egy napot az valami priceless.
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Sep 30 2011 09:15pm
ne
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Sep 30 2011 10:43pm
Quote (Taszilo.^ @ 30 Sep 2011 17:52)
mad?


Go Back To Magyar Topic List
Prev1910111213Next
Closed New Topic New Poll