Quote (Inakwo @ 7 Apr 2011 17:08)
ne basszuk már szét a topikot
1. az is elektronikus alapra van csinálva
2. te ezzel az egy spammel ugyanannyira "basztad szét", mint én azzal az 1 posttal
3. menjél már a picsába, postoltam hatvan ontopic zenét, kössél még belém, buzi
/endrage