d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hosszu Ut > :-)
Prev191011121335Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 9 2011 06:07am
Quote (ReDEyeS @ Mar 9 2011 01:06pm)
hazuccc fehérnééép!! :angry:

az én postjaimra kezdett reagálni Linda és lett belőle epic story bro!! :D

meggyógyultál már amúgy?


tudom, hogy másnak ez egy nap szokott lenni de én most nem témazáró miatt voltam nagyon lázas
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 9 2011 06:08am
Quote (ReDEyeS @ 9 Mar 2011 13:06)
hát igen... mert már eléggé gyenge volt mikor megjelent már akkor is, mostmegmár... kifejezetten elavultnak mondanám :D


De ha frissitjuk, annal benne van a pakliban, hogy a regebbi "hunsub meme-k" elvesznek belole, es csak az ujabbak (es imo szarabbak) maradnak benne. Szerintem, legalabbis.
Na meg mivel frissitened? Mifele uj, szorakoztato dolgok tortentek azota a guide ota?
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 06:08am
Quote (beni @ 9 Mar 2011 14:07)
tudom, hogy másnak ez egy nap szokott lenni de én most nem témazáró miatt voltam nagyon lázas


-_-

én csak a hogylétedről érdeklődtem, s nem feltételeztem, hogy kamuzol :D de ha neked jobb így, hidd azt :angry:

külföldi út is megvolt?
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 9 2011 06:10am
Quote (ReDEyeS @ 9 Mar 2011 13:08)
-_-

én csak a hogylétedről érdeklődtem, s nem feltételeztem, hogy kamuzol :D de ha neked jobb így, hidd azt :angry:

külföldi út is megvolt?


mintha valaki más is érdektelen dolgokról spamelgetne, hogy meglegyen a kerek post
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 06:10am
Quote (Moonflow @ 9 Mar 2011 14:08)
De ha frissitjuk, annal benne van a pakliban, hogy a regebbi "hunsub meme-k" elvesznek belole, es csak az ujabbak (es imo szarabbak) maradnak benne. Szerintem, legalabbis.
Na meg mivel frissitened? Mifele uj, szorakoztato dolgok tortentek azota a guide ota?


-Idiota. Nyomorék. (Ha Moonflow írja akkor semmi kép se reagálj rá, csúnya flamewar alakulhat ki)

nevettem :D

amúgy petike pimpongütője.. a találkozunk a templomnál nn kés beszólás se volt gyenge :D szóval van pár, de tény, hogy ezek messze viszik a pálmát :)
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 06:11am
Quote (Janou @ 9 Mar 2011 14:10)
mintha valaki más is érdektelen dolgokról spamelgetne, hogy meglegyen a kerek post


tévedés :D leszarom a kerek postot, szimplán cska értelmetlenül spammelek :DD
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 9 2011 06:13am
Quote (josheide @ 9 Mar 2011 08:01)
Hogy rakhat valaki lvl 99 palára zakát?


van egy olyan erős gyanúm, hogy palaszar nem a saját kis kezeivel lett 99..
btw, nemsemmi topicot raktatok össze reggel 3kor :D

This post was edited by hedgehogsword on Mar 9 2011 06:14am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 9 2011 06:14am
Quote (ReDEyeS @ Mar 9 2011 01:08pm)
-_-

én csak a hogylétedről érdeklődtem, s nem feltételeztem, hogy kamuzol :D de ha neked jobb így, hidd azt :angry:

külföldi út is megvolt?


kicsit jobban vagyok, külföldön is jártam

még kérdés valaki?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 9 2011 06:14am
Quote (beni @ 9 Mar 2011 13:14)
kicsit jobban vagyok, külföldön is jártam

még kérdés valaki?


repülőgép wcéjében faszverés?
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 9 2011 06:15am
Quote (Inakwo @ 9 Mar 2011 13:14)
repülőgép wcéjében faszverés?


done
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121335Next
Add Reply New Topic New Poll