d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Nagyon Drámai Sztorim Van
Prev191011121316Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jan 7 2011 06:35pm
Quote (Epiphone @ Jan 7 2011 11:51pm)
na szóval most kb 1 hónapja szakítottam volt barátnőmmel, kb 2 éve jártunk.. lényeg a lényeg, megismertem egy gimis lányt, aki szörnyen édes és belehabarodtam pár nap alatt. 158 cm (:D), annyira cuki, hogy beszarás, olyan jól öltözik, nemigaz, hihetetlen tiszta az arca, és nagyon szép és aranyos szóval tényleg szerelmes lettem. megismerkedtünk, össze is jöttünk ezen a héten... egész pontosan tegnap. szóval vagyok olyan szerencsétlen balfasz, hogy összejöttem azzal a lánnyal, aki egy csapatban táncol a volt barátnőmmel és én ezt még tudtam is. ma volt edzésük és stella, (vagyis a mostani csajszi) közölte az exemmel, hogy járunk. erre dia (vagyis a régi csaj) bedobta a bőgést meg anyámkínját és jóformán kiutálták a csapatból miattam stellát, hogy mért jött velem össze, amikor tudta, hogy a dia nagy szerelme voltam/vagyok.. stella felhívott, elmondta az egészet és nem azt mondta, hogy hagyjuk a picsába, mert nem ér annyit, hogy összevesszen a barátnőivel meg pletykáljanak róla, hanem azt mondta, hogy eszébe se jutott, hogy szakítani akar, sőt megoldjuk a helyzetet! <tearing eyes here meg minden>. most megprbóálnék megfogalmazni valami izgalmasabb csattanót a sztori végére, de a lényeg, hogy annyira egymásba szerettünk pár nap alatt, hogy már a csaj a barátait is jóformán feladná értem, és ez eszméletlen jól esik. :')
köszönöm a két percet mindenki életéből, aki ezt elolvasta, nagyon boldog vagyok :)
szeretlek titeket :wub:


A fajtadnak jotekonysagi alapon fonok kotelet. Jut diacskanak emg stellacskanak is.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jan 7 2011 06:37pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 8 Jan 2011 01:35)
A fajtadnak jotekonysagi alapon fonok kotelet. Jut diacskanak emg stellacskanak is.


ez annyira... ptdk :D
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jan 7 2011 06:54pm
Quote (Ad4mz @ 8 Jan 2011 00:52)
osszd meg anyáddal az talán meghallgat


this :)
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jan 7 2011 06:55pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 8 Jan 2011 02:35)
A fajtadnak jotekonysagi alapon fonok kotelet. Jut diacskanak emg stellacskanak is.


xDDD ezen elmosolyodtam :)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 7 2011 07:03pm
végigolvastam a topicot
hát nem kellett volna
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jan 7 2011 08:08pm
jobb mint az elozo
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jan 7 2011 08:11pm
Quote (Epiphone @ Jan 8 2011 12:53am)
:) úgysem ismerek itt senkit amúgy és szívesen viszek valami életet a forumba



ez is egy felfogás... amúgy szilveszterkor is mással kavartam :S de nemtom amúgy én ilyen leragadós vagyok, pedig fiatalon lehet jobb lenne ez a kúrogatás meg nemtom. mindegy, most tényleg nagyon jól érzem magam ^^


majdha elmentel vervizsgalatra, es a fereghajtot is kihanytad...
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 8 2011 12:47am
Quote (Epiphone @ 7 Jan 2011 23:51)
na szóval most kb 1 hónapja szakítottam volt barátnőmmel, kb 2 éve jártunk.. lényeg a lényeg, megismertem egy gimis lányt, aki szörnyen édes és belehabarodtam pár nap alatt. 158 cm (:D), annyira cuki, hogy beszarás, olyan jól öltözik, nemigaz, hihetetlen tiszta az arca, és nagyon szép és aranyos szóval tényleg szerelmes lettem. megismerkedtünk, össze is jöttünk ezen a héten... egész pontosan tegnap. szóval vagyok olyan szerencsétlen balfasz, hogy összejöttem azzal a lánnyal, aki egy csapatban táncol a volt barátnőmmel és én ezt még tudtam is. ma volt edzésük és stella, (vagyis a mostani csajszi) közölte az exemmel, hogy járunk. erre dia (vagyis a régi csaj) bedobta a bőgést meg anyámkínját és jóformán kiutálták a csapatból miattam stellát, hogy mért jött velem össze, amikor tudta, hogy a dia nagy szerelme voltam/vagyok.. stella felhívott, elmondta az egészet és nem azt mondta, hogy hagyjuk a picsába, mert nem ér annyit, hogy összevesszen a barátnőivel meg pletykáljanak róla, hanem azt mondta, hogy eszébe se jutott, hogy szakítani akar, sőt megoldjuk a helyzetet! <tearing eyes here meg minden>. most megprbóálnék megfogalmazni valami izgalmasabb csattanót a sztori végére, de a lényeg, hogy annyira egymásba szerettünk pár nap alatt, hogy már a csaj a barátait is jóformán feladná értem, és ez eszméletlen jól esik. :')
köszönöm a két percet mindenki életéből, aki ezt elolvasta, nagyon boldog vagyok :)
szeretlek titeket :wub:


el se olvasom. ki a faszt érdekel? arrgh... minek postolsz ide? menjé el.
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jan 8 2011 02:06am
dia

nem valahogy ígyhívták greenfag bnőjét is?
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jan 8 2011 02:15am
a vámpirral mi lett?
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121316Next
Add Reply New Topic New Poll