Quote (Baleee @ Dec 15 2010 11:50pm)
Nem tudom, szerintem önvédelemben ha megnézünk egy MMA-zót, vagy Krav Maga -zót, akkor is az MMA >> ..
Meg aztán a legjobb az szerintem, ha 'minden sportból valami hasznosat' kicsípünk.. ^^
Pl Judobol megtanulni esések.. meg hasonlók..
azert azt megsugom, hogy judoban 80%ban ugyanazokat az eseseket es fogasokat tanulnad mint krav magaban, vagy eppen MMAban, vagy barantanak a pusztakezes reszeben.
az embernek 2 keze es 2 laba van, ertelemszeruen ezek nagyban fedik egymast
Quote (Baleee @ Dec 16 2010 12:10am)
Nem tudom mennyire divat, de jó kis önkontrollt ad, meg energiád, hogyan tudod összpontosítani, meg ellenfél mozgását kihasználni, stb..
energia osszpontositas? nekem meg halalcsillagom van baszod
This post was edited by TresholdOfUniverse on Dec 15 2010 05:12pm