☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Jano > Ty A Blockot
Prev
1
9
10
11
12
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 1950
Replies: 118
Track Topic
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#101
Oct 1 2010 05:23am
Quote (H4xooR @ 1 Oct 2010 12:21)
ha lesz neted kevesebbet fogsz jspzni,mert jösz vovozni/dotázni
word. baibai
this
de azer majd feljovok felkavarni a port ide is
InfamousMythos
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold
:
23,221.48
#102
Oct 1 2010 05:23am
en nem kaptam pmet
innentol /care
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#103
Oct 1 2010 05:23am
Quote (Ad4mz @ 1 Oct 2010 13:19)
nekem duplán, mert még másnapos is vagyok
rl hard
nekem csak simán fáj a fejem :'(
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#104
Oct 1 2010 05:37am
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#105
Oct 1 2010 05:39am
Quote (beni @ 1 Oct 2010 13:37)
http://www.digitaljihad.com/gifs/footballg.gif
loled
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#106
Oct 1 2010 05:40am
Quote (Cpt_Ghost @ 1 Oct 2010 12:39)
loled
y me2
pedig eloadason, egy nem vicces prezentacio alatt elnevetni magam nem eppen a legnyerobb dolog...
This post was edited by Moonflow on Oct 1 2010 05:40am
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#107
Oct 1 2010 05:43am
Quote (Moonflow @ 1 Oct 2010 13:40)
y me2
pedig eloadason, egy nem vicces prezentacio alatt elnevetni magam nem eppen a legnyerobb dolog...
lal:'DDDDDDd
TouchCow
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold
:
145.00
#108
Oct 1 2010 06:03am
Quote (Saenchai @ 1 Oct 2010 13:23)
nekem is meg akarta inni a sörömet a blahán,pedig csak 1 pillanatra fordultam el
erről eszembe jutott a betépett lekváros keksz zabálás
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#109
Oct 1 2010 06:04am
Quote (TouchCow @ Oct 1 2010 02:03pm)
erről eszembe jutott a betépett lekváros keksz zabálás
életem egyik legjobb édessége volt
TouchCow
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold
:
145.00
#110
Oct 1 2010 06:06am
Quote (Saenchai @ 1 Oct 2010 14:04)
életem egyik legjobb édessége volt
Úgy zabáltad, mint aki 4 napja nem evett, még akkor is, amikor a Gábor némán széthányta a belét melletted :D:D:D:D:D:D
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
9
10
11
12
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact