d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Jano > Ty A Blockot
Prev19101112Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Oct 1 2010 05:23am
Quote (H4xooR @ 1 Oct 2010 12:21)
ha lesz neted kevesebbet fogsz jspzni,mert jösz vovozni/dotázni

word. baibai


this
de azer majd feljovok felkavarni a port ide is :D
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Oct 1 2010 05:23am
en nem kaptam pmet
innentol /care
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 1 2010 05:23am
Quote (Ad4mz @ 1 Oct 2010 13:19)
nekem duplán, mert még másnapos is vagyok


rl hard

nekem csak simán fáj a fejem :'(
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 1 2010 05:37am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 1 2010 05:39am
Quote (beni @ 1 Oct 2010 13:37)
http://www.digitaljihad.com/gifs/footballg.gif


loled
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Oct 1 2010 05:40am
Quote (Cpt_Ghost @ 1 Oct 2010 12:39)
loled


y me2 :D
pedig eloadason, egy nem vicces prezentacio alatt elnevetni magam nem eppen a legnyerobb dolog...

This post was edited by Moonflow on Oct 1 2010 05:40am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 1 2010 05:43am
Quote (Moonflow @ 1 Oct 2010 13:40)
y me2 :D
pedig eloadason, egy nem vicces prezentacio alatt elnevetni magam nem eppen a legnyerobb dolog...


lal:'DDDDDDd
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Oct 1 2010 06:03am
Quote (Saenchai @ 1 Oct 2010 13:23)
nekem is meg akarta inni a sörömet a blahán,pedig csak 1 pillanatra fordultam el


erről eszembe jutott a betépett lekváros keksz zabálás
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 1 2010 06:04am
Quote (TouchCow @ Oct 1 2010 02:03pm)
erről eszembe jutott a betépett lekváros keksz zabálás


életem egyik legjobb édessége volt :D
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Oct 1 2010 06:06am
Quote (Saenchai @ 1 Oct 2010 14:04)
életem egyik legjobb édessége volt :D


Úgy zabáltad, mint aki 4 napja nem evett, még akkor is, amikor a Gábor némán széthányta a belét melletted :D:D:D:D:D:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev19101112Next
Closed New Topic New Poll