d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev1910111213381Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jul 28 2010 08:38am
Quote (Csingacsguk @ 28 Jul 2010 16:37)
tehát egy ideális wepnek 80< ed x% exp kell hogy legyen a statja?


egy jó fegyon 150 + ee van és azután jöhetnek rá a statok
Member
Posts: 3,241
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Jul 28 2010 08:41am
Quote (Psyclon @ Jul 28 2010 04:38pm)
egy jó fegyon 150 + ee van és azután jöhetnek rá a statok


értem. nem rég kezdtem lsezni, nem nagyon értek még a jó cuccokhoz.

és milyen karit érdemes csinálni? :unsure:

This post was edited by Csingacsguk on Jul 28 2010 08:42am
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 28 2010 08:46am
Quote (Csingacsguk @ 28 Jul 2010 15:37)
tehát egy ideális wepnek 80< ed x% exp kell hogy legyen a statja?


Nem így értettem. Egy ideális wepen, ha damolni akarsz annyi ed van, amennyit meg bírsz fizetni. lvl40 környékén 80 valóban már kívánatos, régen ez volt az átlag, ami már jónak számított, mikor abbahagytam akkor kb 100 de ink 120 (lvl40en...). De 80al már tudsz ütni.
HA pure tank karid van baszotterős teamben, akkor nem olyan nagyon muszáj hogy fegyveren sok ed% legyen, mivel damod eltörpül tulajdonképpen a többiek mellett (casterek spash dammal, vagy damra kihegyezett meele-k rengeteg + str/dex-el, és 200+edes fegyverekkel). Ilyenkor érdemesebb olyan cuccot választani fegyvernek, ami amúgy segít másban: pl +manát ad SOKAT, hogy gyógyíthass, vagy vit +def% miatt, heal mastery hogy jobban gyógyíts, illetve ezek mellé pedig exp, hogy haladj a teammel. Persze, hogy melyik kell, csapat és build függő, egy-egy erősebb team összerakása nagyon sok elemből áll, és igazából innen kezd érdekessé válni a LS. Az engem, hogy egyedül arénázok soha nem fogott meg, meg a randomokkal való maze/cata sem, az már annál inkább, hogy a karakteremből a lehető legtöbbet hozzak ki, adott funkcióra (healer, illetve régebben tank voltam), illetve ugye a wellezés, hogy minél jobb cuccot szerezzek.

tl;dr
Member
Posts: 3,241
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Jul 28 2010 08:48am
Quote (Oberon_os @ Jul 28 2010 04:46pm)
Nem így értettem. Egy ideális wepen, ha damolni akarsz annyi ed van, amennyit meg bírsz fizetni. lvl40 környékén 80 valóban már kívánatos, régen ez volt az átlag, ami már jónak számított, mikor abbahagytam akkor kb 100 de ink 120 (lvl40en...). De 80al már tudsz ütni.
HA pure tank karid van baszotterős teamben, akkor nem olyan nagyon muszáj hogy fegyveren sok ed% legyen, mivel damod eltörpül tulajdonképpen a többiek mellett (casterek spash dammal, vagy damra kihegyezett meele-k rengeteg + str/dex-el, és 200+edes fegyverekkel). Ilyenkor érdemesebb olyan cuccot választani fegyvernek, ami amúgy segít másban: pl +manát ad SOKAT, hogy gyógyíthass, vagy vit +def% miatt, heal mastery hogy jobban gyógyíts, illetve ezek mellé pedig exp, hogy haladj a teammel. Persze, hogy melyik kell, csapat és build függő, egy-egy erősebb team összerakása nagyon sok elemből áll, és igazából innen kezd érdekessé válni a LS. Az engem, hogy egyedül arénázok soha nem fogott meg, meg a randomokkal való maze/cata sem, az már annál inkább, hogy a karakteremből a lehető legtöbbet hozzak ki, adott funkcióra (healer, illetve régebben tank voltam), illetve ugye a wellezés, hogy minél jobb cuccot szerezzek.

tl;dr


értem.
és nincs is kedved újra elkezdeni?
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 28 2010 08:50am
Quote (Csingacsguk @ 28 Jul 2010 15:41)
értem. nem rég kezdtem lsezni, nem nagyon értek még a jó cuccokhoz.

és milyen karit érdemes csinálni? :unsure:


Nem bántásból, de
Gold: Locked
így semmit. :/ Amúgy azt, ami számodra megfelelő, ugye. Attól is függ hogy arénázol vagy pub maze, vagy haveri körrel kened, ahol mindenkinek megvan a feladata csapatban.
Ha magad kened cuccért, akkor aréna, szerintem. + egy well mage. Ha mq miatt tolod, akkor maze-hez egy kari, ez lehet healer/meele (kezdőként maze-ben castolni nem éri meg), meelek közül dmg vagy def.

Quote (Csingacsguk @ 28 Jul 2010 15:48)
értem.
és nincs is kedved újra elkezdeni?


Nem tudom milyenek most az árak, meg sok magyar nem keni atm, Bushidoból senki. Így nincs sok értelme. + undorító a mostani skin kb. MEg oszt, megszoktam régebben egy színvonalat, ami ha nem is top volt, de volt. mindenkinek megvolt a helye, tettük a dolgunkat, haladgattunk, jó volt együtt. Így, egyedül balfaszkodni... nincs sok kedv.

This post was edited by Oberon_os on Jul 28 2010 08:52am
Member
Posts: 3,241
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Jul 28 2010 08:52am
Quote (Oberon_os @ Jul 28 2010 04:50pm)
Nem bántásból, de
Gold: Locked
így semmit. :/ Amúgy azt, ami számodra megfelelő, ugye. Attól is függ hogy arénázol vagy pub maze, vagy haveri körrel kened, ahol mindenkinek megvan a feladata csapatban.
Ha magad kened cuccért, akkor aréna, szerintem. + egy well mage. Ha mq miatt tolod, akkor maze-hez egy kari, ez lehet healer/meele (kezdőként maze-ben castolni nem éri meg), meelek közül dmg vagy def.


és ha nem vagyok locked és mondjuk van 2.7k fg-m abból egy jó healer kifér?
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 28 2010 08:54am
Quote (Csingacsguk @ 28 Jul 2010 15:52)
és ha nem vagyok locked és mondjuk van 2.7k fg-m abból egy jó healer kifér?


Abból kijön egy használható lazán, igen.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jul 28 2010 09:38am
17:28 Click, the door unlocks.
17:28 Click, the door unlocks.
17:28 Click, the door unlocks. A shining light welcomes you warmly. Congratulations! You have successfully completed the master quest! You have unlocked the next secret character! Congratulations!

Paladin here :rolleyes:
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold: 250.00
Jul 28 2010 09:40am
Quote (Psyclon @ 28 Jul 2010 17:38)
17:28 Click, the door unlocks.
17:28 Click, the door unlocks.
17:28 Click, the door unlocks. A shining light welcomes you warmly. Congratulations! You have successfully completed the master quest! You have unlocked the next secret character! Congratulations!

Paladin here :rolleyes:


Gz :)
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jul 28 2010 11:51pm
Quote (Psyclon @ Jul 28 2010 12:01pm)
márpedig de ^_^


Ne viccelj már... 38x tölt 4k manat, meg 0.1k life-ot?
Tehát 2 shottal feltölti egy magician mana bar-ját?
Nem hiszem el.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1910111213381Next
Closed New Topic New Poll