Quote (fahrii @ 10 Jun 2010 21:54)
Mivel csajom szerint csaj 8 éven alattiak hordanak szandit és vén szarok, szerintem ez nem így van, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.
Holnap reggel megyek 10 napra görögbe és kissé megcsappant az önbizalmam.
Quote (fahrii @ 10 Jun 2010 21:54)
Mivel csajom szerint csaj 8 éven alattiak hordanak szandit és vén szarok, szerintem ez nem így van, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.
Holnap reggel megyek 10 napra görögbe és kissé megcsappant az önbizalmam.
Vicc, vannak baromi jó kis szandálok, azért mert egy trendi kis picsának nem fér össze a magasztos ízlésvilágával, még lehet frankó darabokat kapni. Számomra a kényelem > all. Columbia szandálom van, egy csomó papucs nyárra, de elöbbit szívesebben viselem.

Természetesen az megnevettető, amikor valaki zoknival hordja együtt.
This post was edited by ecneB on Jun 10 2010 03:19pm