d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Ciki A Szandál? > ?.?
Prev191011121318Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 10 2010 03:15pm
Quote (Norina @ Jun 10 2010 10:14pm)
:blush:  álmodj csak a fagyiról


jöhet egy barackos
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 10 2010 03:15pm
félelmetes hogy megoszlanak a vélemények...
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 10 2010 03:16pm
érdekes, hogy kb mindenki szerint 'ciki' a szandál, a poll meg fele-fele.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 10 2010 03:16pm
Quote (fahrii @ 10 Jun 2010 21:54)
Mivel csajom szerint csaj 8 éven alattiak hordanak szandit és vén szarok, szerintem ez nem így van, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.
Holnap reggel megyek 10 napra görögbe és kissé megcsappant az önbizalmam.


Quote (fahrii @ 10 Jun 2010 21:54)
Mivel csajom szerint csaj 8 éven alattiak hordanak szandit és vén szarok, szerintem ez nem így van, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.
Holnap reggel megyek 10 napra görögbe és kissé megcsappant az önbizalmam.


Vicc, vannak baromi jó kis szandálok, azért mert egy trendi kis picsának nem fér össze a magasztos ízlésvilágával, még lehet frankó darabokat kapni. Számomra a kényelem > all. Columbia szandálom van, egy csomó papucs nyárra, de elöbbit szívesebben viselem. :)
Természetesen az megnevettető, amikor valaki zoknival hordja együtt.

This post was edited by ecneB on Jun 10 2010 03:19pm
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
Jun 10 2010 03:18pm
Quote (Nerz8 @ 10 Jun 2010 23:16)
érdekes, hogy kb mindenki szerint 'ciki' a szandál, a poll meg fele-fele.


és én még nem is szavaztam!
Member
Posts: 2,795
Joined: Apr 4 2008
Gold: 13,747.50
Jun 10 2010 03:22pm
én soha nem vennék fel szandált. olyan gyerekeken látok szandált, akiket az anyja öltöztet, és ráerőlteti.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 10 2010 03:23pm
nah mind a 12 rész átkonvertálva, most lépek aludni, yo8 all
10 nap afk
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 10 2010 03:25pm
Quote (beni @ Jun 10 2010 10:12pm)
fej-fej mellett a két tábor


en meg nem szavaztam
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 10 2010 03:25pm
Quote (TresholdOfUniverse @ Jun 10 2010 10:25pm)
en meg nem szavaztam


azóta elhúztunk
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jun 10 2010 03:26pm
Quote (ecneB @ 10 Jun 2010 23:16)
Vicc, vannak baromi jó kis szandálok, azért mert egy trendi kis picsának nem fér össze a magasztos ízlésvilágával, még lehet frankó darabokat kapni. Számomra a kényelem > all. Columbia szandálom van, egy csomó papucs nyárra, de elöbbit szívesebben viselem. :)
Természetesen az megnevettető, amikor valaki zoknival hordja együtt.


this


Quote (Nerz8 @ 10 Jun 2010 23:16)
érdekes, hogy kb mindenki szerint 'ciki' a szandál, a poll meg fele-fele.

postolni se mernek akik szerint nem ciki, vagy nemtudom :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121318Next
Add Reply New Topic New Poll