Quote (Szuzsika @ 10 Jun 2010 09:45)
Huh látom megszaporodott ez a topic

Kurva T-com miatt nem volt 2 napig netem... Elvágtak egy szaros kábelt, és 2 napig baszakodtak rajta.
Hát ha 6 feladatból 5 és felet JÓL csináltam meg (vizsga után megnéztem a jegyzeteimet, és mindent jól csináltam) akkor a tanár hibája. Vagy már nem ért egyet azzal, amit leadott

Pestre júli 26-27-28 körül megyek, de csak átutazóba.
Sztem fölöslegesen nyomulsz, mert
1: Van barátom,
2: Nem egy fórumon ismerkednék és pasiznék,
3: Nem vagy az esetem, bocs.
1: egyáltalán semmit nem jelent

2: ugye jól tudom, hogy a mostani barátodat diablóban ismerted meg? Nem is azért mondom, részemről egyáltalán semmi jelentősége, hogy ki hol kit ismer meg, és milyen kapcsolat jön létre közöttük, csak akkor ne vágj vissza vele, nyíltan, bántásként.. Az ismerkedés részével mi a probléma ? Tilos? Pasizni? ez meg olyan hülye női szöveg

3: legjobb esetben láttál rólam egy képet, és párszáz hozzászólást, meg ugye egy diabló fórumon ki lehet ismerni egy embert, de azért köszi, elfogadom. Najó, akkor én is így csinálom

Láttam pár képet rólad, pár hozzászólást, és nem csak szédítelek (:D) szóval uuuh-uhh-uhh, megfogtad a fantáziám ésésés nem adom fel
