d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mondjatok Filmeket > Amiket érdemes Megnézni
Prev191011121321Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 10 2010 02:22am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 10 Jun 2010 10:14)
Miért bántod szegényt? :cry: Mindenki olyan gonosz vele, pedig ő olyan jóindulatú!


Quote (Szuzsika @ 10 Jun 2010 09:45)
Huh látom megszaporodott ez a topic :D
Kurva T-com miatt nem volt 2 napig netem... Elvágtak egy szaros kábelt, és 2 napig baszakodtak rajta.



Hát ha 6 feladatból 5 és felet JÓL csináltam meg (vizsga után megnéztem a jegyzeteimet, és mindent jól csináltam) akkor a tanár hibája. Vagy már nem ért egyet azzal, amit leadott :D
Pestre júli 26-27-28 körül megyek, de csak átutazóba.

Sztem fölöslegesen nyomulsz, mert
1: Van barátom,
2: Nem egy fórumon ismerkednék és pasiznék,
3: Nem vagy az esetem, bocs.


Pedig venne neked cipőket, meg telefonokat, naponta újat, meg elvinne minden nap a mekdonálcba!
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 10 2010 02:23am
Quote (Baleee @ 10 Jun 2010 10:22)
Pedig venne neked cipőket, meg telefonokat, naponta újat, meg elvinne minden nap a mekdonálcba!


Csak szakítás után el kell költöznöd, mert rádküldi az anyját.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 10 2010 02:24am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 10 Jun 2010 10:23)
Csak szakítás után el kell költöznöd, mert rádküldi az anyját.


Meg a barátnőjét!
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 10 2010 02:55am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 9 Jun 2010 10:32)
Jól érzékelem hogy jozef jspn keresztül nyomul egy foglalt 20 éves csajra?


Én ezt 5 oldallal ezelőtt kiszúrtam.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 10 2010 03:13am
Quote (Szuzsika @ Jun 10 2010 08:45am)

Hát ha 6 feladatból 5 és felet JÓL csináltam meg (vizsga után megnéztem a jegyzeteimet, és mindent jól csináltam) akkor a tanár hibája. Vagy már nem ért egyet azzal, amit leadott :D
Pestre júli 26-27-28 körül megyek, de csak átutazóba.

Sztem fölöslegesen nyomulsz, mert
1: Van barátom,
2: Nem egy fórumon ismerkednék és pasiznék,
3: Nem vagy az esetem, bocs.


Ne add fel juszuf, szerintem még bőven van esélyed. Ez a tipikus női "nem" esete!
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 10 2010 03:24am
Quote (josheide @ 10 Jun 2010 10:55)
Én ezt 5 oldallal ezelőtt kiszúrtam.


Oké, én is leszűrtem pár oldal után, de csak most postoltam :D Meg olyan abszurd az egész, még mindig nehéz ezt megemésztenem.

Egyébként hajrá juszuf, csak kéreti magát, tudod milyenek ezek a lányok!

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jun 10 2010 03:24am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 10 2010 03:25am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 10 2010 10:24am)
Oké, én is leszűrtem pár oldal után, de csak most postoltam :D Meg olyan abszurd az egész, még mindig nehéz ezt megemésztenem.

Egyébként hajrá juszuf, csak kéreti magát, tudod milyenek ezek a lányok!


this

szerezd meg a számát és zaklasd éjszakánként, a csajok totál elolvadnak tőle
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 10 2010 03:41am
Quote (Szuzsika @ 10 Jun 2010 09:45)
Huh látom megszaporodott ez a topic :D
Kurva T-com miatt nem volt 2 napig netem... Elvágtak egy szaros kábelt, és 2 napig baszakodtak rajta.



Hát ha 6 feladatból 5 és felet JÓL csináltam meg (vizsga után megnéztem a jegyzeteimet, és mindent jól csináltam) akkor a tanár hibája. Vagy már nem ért egyet azzal, amit leadott :D
Pestre júli 26-27-28 körül megyek, de csak átutazóba.

Sztem fölöslegesen nyomulsz, mert
1: Van barátom,
2: Nem egy fórumon ismerkednék és pasiznék,
3: Nem vagy az esetem, bocs.



1: egyáltalán semmit nem jelent :)

2: ugye jól tudom, hogy a mostani barátodat diablóban ismerted meg? Nem is azért mondom, részemről egyáltalán semmi jelentősége, hogy ki hol kit ismer meg, és milyen kapcsolat jön létre közöttük, csak akkor ne vágj vissza vele, nyíltan, bántásként.. Az ismerkedés részével mi a probléma ? Tilos? Pasizni? ez meg olyan hülye női szöveg :)

3: legjobb esetben láttál rólam egy képet, és párszáz hozzászólást, meg ugye egy diabló fórumon ki lehet ismerni egy embert, de azért köszi, elfogadom. Najó, akkor én is így csinálom :D Láttam pár képet rólad, pár hozzászólást, és nem csak szédítelek (:D) szóval uuuh-uhh-uhh, megfogtad a fantáziám ésésés nem adom fel ;)


Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 10 2010 03:42am
Quote (beni @ 10 Jun 2010 11:25)
this

szerezd meg a számát és zaklasd éjszakánként, a csajok totál elolvadnak tőle


nyugi van, ne basztassatok már ti is folyton
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 10 2010 03:46am
Quote (banyek @ 10 Jun 2010 11:41)
1: egyáltalán semmit nem jelent :)

2: ugye jól tudom, hogy a mostani barátodat diablóban ismerted meg? Nem is azért mondom, részemről egyáltalán semmi jelentősége, hogy ki hol kit ismer meg, és milyen kapcsolat jön létre közöttük, csak akkor ne vágj vissza vele, nyíltan, bántásként.. Az ismerkedés részével mi a probléma ? Tilos? Pasizni? ez meg olyan hülye női szöveg :)

3: legjobb esetben láttál rólam egy képet, és párszáz hozzászólást, meg ugye egy diabló fórumon ki lehet ismerni egy embert, de azért köszi, elfogadom. Najó, akkor én is így csinálom :D Láttam pár képet rólad, pár hozzászólást, és nem csak szédítelek (:D) szóval uuuh-uhh-uhh, megfogtad a fantáziám ésésés nem adom fel ;)






Lóóóól! Rakj ki neki enit 15/15 duskban, ha 775ös lesz, tiéd a szíve!
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121321Next
Add Reply New Topic New Poll