Quote (IvOjoGhuRT @ 30 May 2010 11:50)
azért számomra röhej...
A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny
és Predi-é több szavazatot kapott mint pl Edem-é...
Quote (Sorvatkutyuska @ 30 May 2010 12:08)
Igen, nem értme, miért nem lehet ketté választani a racionalitást a barátoktól.
Predi jófej, és vicces, nade azért... Nem értem miért kell humorra venni. Azt lehet minden másik napon.
Quote (Winster @ 30 May 2010 12:09)
Mert nem a sigre, hanem az emberre voksolnak. Ki kell zárni azt ennyi.

sirtok