d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev191011121365Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
May 30 2010 03:42am
[x] Klontar
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 30 2010 03:50am
azért számomra röhej...

A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny

és Predi-é több szavazatot kapott mint pl Edem-é...
Member
Posts: 7,114
Joined: Dec 22 2006
Gold: 97.00
May 30 2010 03:57am
_Predi <3
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 30 2010 04:08am
Quote (IvOjoGhuRT @ May 30 2010 09:50am)
azért számomra röhej...

A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny

és Predi-é több szavazatot kapott mint pl Edem-é...


Igen, nem értme, miért nem lehet ketté választani a racionalitást a barátoktól.
Predi jófej, és vicces, nade azért... Nem értem miért kell humorra venni. Azt lehet minden másik napon.
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
May 30 2010 04:09am
Quote (IvOjoGhuRT @ 30 May 2010 11:50)
azért számomra röhej...

A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny

és Predi-é több szavazatot kapott mint pl Edem-é...


Mert nem a sigre, hanem az emberre voksolnak. Ki kell zárni azt ennyi. :(
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
May 30 2010 04:14am
Quote (IvOjoGhuRT @ 30 May 2010 11:50)
azért számomra röhej...

A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny

és Predi-é több szavazatot kapott mint pl Edem-é...


Quote (Sorvatkutyuska @ 30 May 2010 12:08)
Igen, nem értme, miért nem lehet ketté választani a racionalitást a barátoktól.
Predi jófej, és vicces, nade azért... Nem értem miért kell humorra venni. Azt lehet minden másik napon.


Quote (Winster @ 30 May 2010 12:09)
Mert nem a sigre, hanem az emberre voksolnak. Ki kell zárni azt ennyi. :(


sirtok
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 30 2010 04:35am
Quote (championmath @ 30 May 2010 11:13)
[x] Cpt_Ghost

van egy szavazatom \o/
:hug:

This post was edited by Cpt_Ghost on May 30 2010 04:35am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 30 2010 04:37am
Quote (InfamousMythos @ May 30 2010 10:14am)
sirtok


de azért igazuk van
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
May 30 2010 04:44am
Quote (xGurke @ 30 May 2010 12:37)
de azért igazuk van


sírsz
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 30 2010 04:52am
anyd :(


najo nemlehet, akkor Oli, sin(de gurkééistetszik)
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121365Next
Add Reply New Topic New Poll