Quote (TeXxas @ 29 May 2010 00:21)
Szerintem neked azt a régi sziget kellett volna nevezned amivel ma cisnáéltam azt a fail siget, :/
Here is mine:
http://i47.tinypic.com/sw9387.jpg
lopott siggel nem lehet nevezni
kkthxbye
Quote (SleepingDragon @ 29 May 2010 10:47)
Én jelentkezem azzal amit Fezmin gyártott nekem

ha nyer akkor kapsz a jutalombol akár:D
http://img231.imageshack.us/img231/5717/sdsig.jpg
nemfogod elhinni de a gyártás és a művészet kurvamesszire van egymástól
This post was edited by b_daniel on May 29 2010 03:54am