d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny > Ez Még Csak A Casting! :)
Prev191011121314Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
May 29 2010 03:52am
Quote (TeXxas @ 29 May 2010 00:21)
Szerintem neked azt a régi sziget kellett volna nevezned amivel ma cisnáéltam azt a fail siget, :/

Here is mine:

http://i47.tinypic.com/sw9387.jpg


lopott siggel nem lehet nevezni
kkthxbye

Quote (SleepingDragon @ 29 May 2010 10:47)
Én jelentkezem azzal amit Fezmin gyártott nekem :P
ha nyer akkor kapsz a jutalombol akár:D

http://img231.imageshack.us/img231/5717/sdsig.jpg


nemfogod elhinni de a gyártás és a művészet kurvamesszire van egymástól

This post was edited by b_daniel on May 29 2010 03:54am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 29 2010 04:29am
nevezek, az egyéni kategóriában



This post was edited by anyd on May 29 2010 04:30am
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 29 2010 04:34am
Najó legyen inkabb ez, a masikban nincs semmi kunszt. 8(

Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
May 29 2010 04:36am
nekem volt egyszer egy amit csíptem de elhagytam :(

edit: megtaláltam, hát nem tudom :D

This post was edited by Imdeth on May 29 2010 04:38am
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
May 29 2010 04:37am
visszaálltam az eredeti ava-sig kombóra

sig legalább selfmade :DDDD
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 29 2010 06:28am
Senki többet? :)
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 29 2010 06:39am


/e: oli csinálta jó régen.

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on May 29 2010 06:39am
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
May 29 2010 06:40am
Quote (Fezmin @ May 29 2010 01:28pm)
Senki többet? :)


ez jó verseny lesz :)
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 29 2010 06:42am
Quote (ElCapitano @ 29 May 2010 12:34)
Najó legyen inkabb ez, a masikban nincs semmi kunszt. 8(

http://i48.tinypic.com/2iglnon.jpg


ez 361278361287szer jobb
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
May 29 2010 06:44am
enyém!

:D

ádámka csinálta :wub:
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121314Next
Add Reply New Topic New Poll