d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ez Mi? > Inb4 Darázs
Prev19101112Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 27 2010 09:01am
most dobtam ki egy 6centis darázshullát az ablakon bazz xD

(előtte megküzdöttem vele ofc)

This post was edited by hedgehogsword on May 27 2010 09:07am
Member
Posts: 14,102
Joined: Oct 15 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
May 27 2010 12:25pm
hozzám múltkor 1 fekete ilyen sasbogár jött be, na az volt a bivaly 1 bogár
vagy 100 decibel-lel tolta az ipart azt mire megöltem, leizzadtam mint az ááálat
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
May 27 2010 12:29pm
Quote (reallygosu_1 @ 27 May 2010 20:25)
hozzám múltkor 1 fekete ilyen sasbogár jött be, na az volt a bivaly 1 bogár
vagy 100 decibel-lel tolta az ipart azt mire megöltem, leizzadtam mint az ááálat


:DDDDDDDDDDD
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 27 2010 08:46pm
jók a képek, és a nyitóposzt, és még fel is nevettem, ahogy megláttam szerencsétlent kifeküdve :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 28 2010 12:24am
Quote (hedgehogsword @ 27 May 2010 17:01)
most dobtam ki egy 6centis darázshullát az ablakon bazz xD

(előtte megküzdöttem vele ofc)


A sünök, megeszik a darázs meg méhecske hullákat.. :)
Member
Posts: 14,102
Joined: Oct 15 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jun 13 2010 06:51am
azta kurva
beszállt 1 darázs, azt a kondigépemhez adtak 1 rudat a végén szivaccsal,a falamon mászott aza dög, gondoltam ráverek egyet, hát..
a virágomba bele akadt a kezem, kiborult 2 kiló föld, és sikerült levernem az órát a falamról, mert célomat tévesztve jól rávertem, végülis az ébresztőórámmal szépen kilapitottam, ami szintén behalt miután ütöttem azt a bogarat=)))
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 13 2010 06:53am
Quote (reallygosu_1 @ Jun 13 2010 02:51pm)
azta kurva
beszállt 1 darázs, azt a kondigépemhez adtak 1 rudat a végén szivaccsal,a  falamon mászott aza dög, gondoltam ráverek egyet, hát..
a virágomba bele akadt a kezem, kiborult 2 kiló föld, és sikerült levernem az órát a falamról, mert célomat tévesztve jól rávertem, végülis az ébresztőórámmal szépen kilapitottam, ami szintén behalt miután ütöttem azt a bogarat=)))


baszott nagy vadász vagy,hallod-e
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Jun 13 2010 06:53am
Quote (reallygosu_1 @ 13 Jun 2010 13:51)
azta kurva
beszállt 1 darázs, azt a kondigépemhez adtak 1 rudat a végén szivaccsal,a  falamon mászott aza dög, gondoltam ráverek egyet, hát..
a virágomba bele akadt a kezem, kiborult 2 kiló föld, és sikerült levernem az órát a falamról, mert célomat tévesztve jól rávertem, végülis az ébresztőórámmal szépen kilapitottam, ami szintén behalt miután ütöttem azt a bogarat=)))


XXXXXXXXXd ezt ugy megnéztem volna :D
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 13 2010 06:58am
Quote (Saenchai @ 13 Jun 2010 13:53)
baszott nagy vadász vagy,hallod-e


ilyen állapotban nem lenne szabad beleolvasnom a postjaidba :( felnyerítettem
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 13 2010 06:58am
Quote (reallygosu_1 @ Jun 13 2010 01:51pm)
azta kurva
beszállt 1 darázs, azt a kondigépemhez adtak 1 rudat a végén szivaccsal,a  falamon mászott aza dög, gondoltam ráverek egyet, hát..
a virágomba bele akadt a kezem, kiborult 2 kiló föld, és sikerült levernem az órát a falamról, mert célomat tévesztve jól rávertem, végülis az ébresztőórámmal szépen kilapitottam, ami szintén behalt miután ütöttem azt a bogarat=)))


iso videó erről
Go Back To Magyar Topic List
Prev19101112Next
Add Reply New Topic New Poll