Quote (WhiskeyInTheJar @ Apr 4 2010 11:30am)
FFFUUUU
felmentem 8 fgrol 800ra, aztan vissza 0ra :DDD
Én 90ről 3.5kra, namechange, majd 0.

Szerintem még 20x le kell nullázódnom mire eljutok oda, hogy felmásszak 10k+ fg-re.
Amúgy ISO heads up pratice partners!