d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > ¤ Poker ¤
Prev191011121372Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Apr 3 2010 11:20am
Quote (CyberPunk666 @ 3 Apr 2010 16:31)
ofc a 4.ben csak 3. lettem ...

nembaj, nem lehet mindig nyerni...


és mennyit hozott a 4 game összesen ?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 3 2010 11:27am
Quote (lacoking @ 3 Apr 2010 19:20)
és mennyit hozott a 4 game összesen ?



kicsi a rollom ezert csak 1 $ sngk

4 $ / gyozelem (ebbol 3 marad, mivel 1 a nevezesi dij)
2.40 a masodik
1.60 a harmadik hely
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Apr 3 2010 11:58am
most kaptam husvétra poker szettet, kártya keverőt, elis mentünk mamámékhoz, jókis családi pokerparty :D fullra vezettem, 2 óra után megunták, jó mondom all in, és mamám kaszált, riverbe bejött neki az ász pár :DD
Member
Posts: 2,578
Joined: Aug 8 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 4 2010 04:30am
FFFUUUU

felmentem 8 fgrol 800ra, aztan vissza 0ra :DDD
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Apr 4 2010 04:32am
Quote (WhiskeyInTheJar @ Apr 4 2010 11:30am)
FFFUUUU

felmentem 8 fgrol 800ra, aztan vissza 0ra :DDD


így megy ez, nekem is volt egy hasonló
700 fgről 7k-ra, majd 0-ra :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 4 2010 04:32am
Quote (WhiskeyInTheJar @ 4 Apr 2010 12:30)
FFFUUUU

felmentem 8 fgrol 800ra, aztan vissza 0ra :DDD


nem tartottad magad a bankroll managment szabalyaihoz.

This post was edited by CyberPunk666 on Apr 4 2010 04:39am
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 4 2010 07:20am
Quote (WhiskeyInTheJar @ Apr 4 2010 11:30am)
FFFUUUU

felmentem 8 fgrol 800ra, aztan vissza 0ra :DDD


Én 90ről 3.5kra, namechange, majd 0. ^_^

Szerintem még 20x le kell nullázódnom mire eljutok oda, hogy felmásszak 10k+ fg-re.

Amúgy ISO heads up pratice partners!
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Apr 4 2010 07:23am
Quote (TeXxas @ Apr 4 2010 01:20pm)
Én 90ről 3.5kra, namechange, majd 0. ^_^

Szerintem még 20x le kell nullázódnom mire eljutok oda, hogy felmásszak 10k+ fg-re.

Amúgy ISO heads up pratice partners!


nyomorék greenday
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Apr 4 2010 07:39am
Néha haverokkal szoktunk összeülni kb 5.000 -rel kezd mindenki és ez az 5.000 50,100,200 -as fémpénzekre van elosztva..

legnyagyobb nyereményem eddig

40k volt pókeren.
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Apr 4 2010 08:00am
Quote (ZeNoR @ Apr 4 2010 01:39pm)
Néha haverokkal szoktunk összeülni  kb 5.000 -rel kezd mindenki és ez az 5.000 50,100,200 -as fémpénzekre van elosztva..

legnyagyobb nyereményem eddig

40k volt pókeren.


zseton luxus xd
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121372Next
Closed New Topic New Poll