Quote (Taszilo.^ @ 4 Mar 2010 12:31)
ANNYI EERGIÁM VAN, HOGY KIJÖN A SEGGEMEN
AFK EERGIA A SEGGEMBŐL
tegnap este gitároztam, az egy fél orgazmusnak elment, szal. most higgadt vagyok
de amúgy az a tippem, hogy a többlet "energia" az igazából a frusztráltságból származik.
edit:
Quote (szabika @ 4 Mar 2010 12:01)
1 oraJA hivtalak h kvekezzunk 2 orat

nem hallottam
This post was edited by Imdeth on Mar 4 2010 04:37am