d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > No Fap Week
Prev1910111213Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 4 2010 04:31am
Quote (szabika @ Mar 4 2010 11:28am)
MAR FELROBANIK MI?!


ANNYI EERGIÁM VAN, HOGY KIJÖN A SEGGEMEN
AFK EERGIA A SEGGEMBŐL
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Mar 4 2010 04:36am
Quote (Taszilo.^ @ 4 Mar 2010 12:31)
ANNYI EERGIÁM VAN, HOGY KIJÖN A SEGGEMEN
AFK EERGIA A SEGGEMBŐL


tegnap este gitároztam, az egy fél orgazmusnak elment, szal. most higgadt vagyok :lol:
de amúgy az a tippem, hogy a többlet "energia" az igazából a frusztráltságból származik.

edit:
Quote (szabika @ 4 Mar 2010 12:01)
1 oraJA hivtalak h kvekezzunk 2 orat :ANGRY:

nem hallottam :(

This post was edited by Imdeth on Mar 4 2010 04:37am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 4 2010 04:46am
Quote (Imdeth @ Mar 4 2010 11:36am)
tegnap este gitároztam, az egy fél orgazmusnak elment, szal. most higgadt vagyok :lol:
de amúgy az a tippem, hogy a többlet "energia" az igazából a frusztráltságból származik.

edit:

nem hallottam :(


re
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 4 2010 04:49am
Quote (Imdeth @ Mar 4 2010 11:36am)
tegnap este gitároztam, az egy fél orgazmusnak elment, szal. most higgadt vagyok :lol:
de amúgy az a tippem, hogy a többlet "energia" az igazából a frusztráltságból származik.

edit:

nem hallottam :(


mar mind1
mesh

ha most jossz meg kiengesztelhetsz
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Mar 4 2010 04:52am
Quote (szabika @ 4 Mar 2010 12:49)
mar mind1
mesh

ha most jossz meg kiengesztelhetsz


kk in
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 4 2010 04:53am
Quote (Imdeth @ Mar 4 2010 11:52am)
kk in


helyes ^^
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Mar 4 2010 05:06am
Jelenleg 5 felhasználó olvassa ezt a témát (1 vendég és 0 ismeretlen): Megas_heroes, ikszipszilon, szabika, ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH

sok itt a meleg
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 4 2010 05:32am
Quote (Megas_heroes @ Mar 4 2010 12:06pm)
Jelenleg 5 felhasználó olvassa ezt a témát (1 vendég és 0 ismeretlen): Megas_heroes, ikszipszilon, szabika, ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH

sok itt a meleg


de te hidegen hagysz mert csunya vagy
Member
Posts: 27,047
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Mar 4 2010 07:16am
Elbasztam....szó szerint :(
:melow:
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Mar 4 2010 07:26am
Quote (bavar01 @ 4 Mar 2010 14:16)
Elbasztam....szó szerint :(
:melow:


dettó

sad.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev1910111213Next
Closed New Topic New Poll