d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sziasztok > Degreez
Prev191011121320Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 25 2010 08:39am
Quote (Floodban @ Apr 25 2010 03:37pm)
fg teszi az embert igaz?


Fg teszi a usert, persze nem csak az, na de oberon....

Én csillagom > tiéd
Én fgm > tiéd
Én guildem >tiéd
Én orbom > tiéd
Én profilom>tiéd
Én joindatem <tiéd

Te vagy a rand ez egyértelmű. :(
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 25 2010 08:40am
Quote (Csingacsguk @ 25 Apr 2010 16:38)
ezek szerint Snuffelgeci kurvajó ember lehet  :wacko:


Én is én is!
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 25 2010 08:40am
Quote (TeXxas @ Apr 25 2010 03:39pm)
Fg teszi a usert, persze nem csak az, na de oberon....

Én csillagom > tiéd
Én fgm > tiéd
Én guildem >tiéd
Én orbom > tiéd
Én profilom>tiéd
Én joindatem <tiéd

Te vagy a rand ez egyértelmű. :(


Tudod, van egy olyan fogalom, hogy perdöntő.
Ezesetben ez a joindate.
Szar ügy, haver.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Apr 25 2010 08:40am
Quote (TeXxas @ 25 Apr 2010 16:39)
Fg teszi a usert, persze nem csak az, na de oberon....

Én csillagom > tiéd
Én fgm > tiéd
Én guildem >tiéd
Én orbom > tiéd
Én profilom>tiéd
Én joindatem <tiéd

Te vagy a rand ez egyértelmű. :(


egyertelmu.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 25 2010 08:40am
istenem greenday, téged én '50-essel lőnélek fejbe.
Member
Posts: 3,241
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Apr 25 2010 08:41am
Quote (josheide @ Apr 25 2010 04:40pm)
Én is én is!


rendben, te is az vagy.

This post was edited by Csingacsguk on Apr 25 2010 08:41am
Member
Posts: 7,278
Joined: Feb 11 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 25 2010 08:41am
Quote (Vismajor @ Apr 25 2010 03:40pm)
Tudod, van egy olyan fogalom, hogy perdöntő.
Ezesetben ez a joindate.
Szar ügy, haver.


Inkább ciki hogy ennyivell jobb vagyok nála 2 hónap után mint ő 4 év után. :(
So sad.

Quote (Cpt_Ghost @ Apr 25 2010 03:40pm)
istenem greenday, téged én '50-essel lőnélek fejbe.


Rage Q_Q

This post was edited by TeXxas on Apr 25 2010 08:41am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 25 2010 08:42am
Quote (TeXxas @ 25 Apr 2010 16:39)
Fg teszi a usert, persze nem csak az, na de oberon....

Én csillagom > tiéd
Én fgm > tiéd
Én guildem >tiéd
Én orbom > tiéd
Én profilom>tiéd
Én joindatem <tiéd

Te vagy a rand ez egyértelmű. :(


Quote (TeXxas @ 6 Apr 2010 00:01)
De amugy ezt a sok elirt faszságot amit mindig gyártanak a bebaszott jspsek még mindig nem érte. :n tudok tök rendesen irni, sőt ha nagyon odafigyelnbék teljesen helyesen irnék.

Ja és nagyon örülnék ha végre leszoknék erröl a szar jspről. :(


oh hi
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 25 2010 08:42am
Quote (TeXxas @ 25 Apr 2010 16:41)
Inkább ciki hogy ennyivell jobb vagyok nála 2 hónap után mint ő 4 év után. :(
So sad.



Rage Q_Q


ez inkabb egy sohaj mint rage.
Member
Posts: 3,241
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Apr 25 2010 08:42am
Quote (TeXxas @ Apr 25 2010 04:41pm)
Inkább ciki hogy ennyivell jobb vagyok nála 2 hónap után mint ő 4 év után. :(
So sad.



Rage Q_Q


ennél lejjebb már nincs más, csak a jó öreg anyaföld, barátom.
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121320Next
Closed New Topic New Poll