Quote (Vismajor @ Apr 25 2010 03:40pm)
Tudod, van egy olyan fogalom, hogy perdöntő.
Ezesetben ez a joindate.
Szar ügy, haver.
Inkább ciki hogy ennyivell jobb vagyok nála 2 hónap után mint ő 4 év után.

So sad.
Quote (Cpt_Ghost @ Apr 25 2010 03:40pm)
istenem greenday, téged én '50-essel lőnélek fejbe.
Rage Q_Q
This post was edited by TeXxas on Apr 25 2010 08:41am