Quote (pocahontas @ 19 Jan 2010 17:28)
Egy komoly kérdés: azokat a képeket a netre ő töltötte fel saját magáról, mondjuk myvipre, vagy vki lekapta és feltöltötte?
A képeket ő és még két másik osztálytársa töltötte fel myvipre. A pláne hogy a levélben úgy fogalmaz hogy nem is tőle vannak a képek,így nem tudom miért engem okol
Quote (Janou @ 19 Jan 2010 17:25)
ha leveszi és újra felteszi a képet, más lesz a kódja, ergo nem is fog már itt látszódni
köszi de ezt már írtam neki az első levélben. (nyitópost

)