d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev1910111213197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,929.43
Trader: Trusted
Dec 24 2009 11:01am
Quote (Vismajor @ 24 Dec 2009 18:41)
Pedobeart kiveszi és miért annyira komolyan, hogy pedofíliára uszítónak tituláljátok? Ez is valami amerikai meme amit nem értek, vagy...?


Hát, gondolom mivel 1 kislány van a képen és effektív sexualitást sugall a kép, ezért pedofíliának lehet minősíteni... Mondjuk nekem is az a személyes véleményem, higy nn. ^^

De pl a google 1ből kidobja, nekik nincs vele problémájuk, de hát ízlések és pofonok, el kell fogadni. ^^
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Dec 24 2009 11:03am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 24 Dec 2009 19:01)
Hát, gondolom mivel 1 kislány van a képen és effektív sexualitást sugall a kép, ezért pedofíliának lehet minősíteni... Mondjuk nekem is az a személyes véleményem, higy nn. ^^

De pl a google 1ből kidobja, nekik nincs vele problémájuk, de hát ízlések és pofonok, el kell fogadni. ^^


azért amerikában kicsit komolyabban van véve ez a pedifília dolog mint itt
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 24 2009 11:09am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Dec 24 2009 06:01pm)
Hát, gondolom mivel 1 kislány van a képen és effektív sexualitást sugall a kép, ezért pedofíliának lehet minősíteni... Mondjuk nekem is az a személyes véleményem, higy nn. ^^

De pl a google 1ből kidobja, nekik nincs vele problémájuk, de hát ízlések és pofonok, el kell fogadni. ^^


Én nem arról beszélek, amikor egy kislány van a képen, hanem simán egy "pedobear".
Egyszer postoltam egy ilyet(The bear always wait 4 you v vmi iesmi szöveggel) ki lett szedve.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Dec 24 2009 11:10am
Quote (Vismajor @ Dec 24 2009 06:09pm)
Én nem arról beszélek, amikor egy kislány van a képen, hanem simán egy "pedobear".
Egyszer postoltam egy ilyet(The bear always wait 4 you v vmi iesmi szöveggel) ki lett szedve.


pedofiliára utal, ennyi
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 24 2009 11:19am
Quote (Janou @ Dec 24 2009 01:40pm)
ennyit a szeretet ünnepéről


en csak diszkret tenymegallapitast tettem, mentesen minden indulattol, en szeretem joeyt ofc :)
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Dec 24 2009 11:42am
Quote (chaos_theorist @ 24 Dec 2009 13:44)
a szeretet nem lehet ráerőltetni senkire egy "ünneppel"


lementem a boltba kenyér
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 24 2009 12:05pm
Quote (Lajo @ Dec 24 2009 02:00pm)
Erről nem beszélhetek részletesen, mert kem és a d2jsp magánügye, kérdezd őt, ha gondolja, elmondja a részleteket. Annyit mondhatok, hogy a lock jogos volt, egyébként pedig nem kapott scammer tag-et, tehát nem scammer, csak vizsgálat alatt van az ügye (nyitott róla topikot az előbb, egyébként).


wat
en ugy lattam hogy a topikot amit nyitott bezartak azzal hogy nyilvanvaloan elvitta az fgt is meg az itemeket is es ennyi
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Dec 24 2009 12:15pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 24 2009 07:05pm)
wat
en ugy lattam hogy a topikot amit nyitott bezartak azzal hogy nyilvanvaloan elvitta az fgt is meg az itemeket is es ennyi


nem arról beszél, doomonyou el sem olvasta a topicom dmx pmelt már...
Banned
Posts: 1,997
Joined: May 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 24 2009 12:20pm
Quote
inappropriate video / comment

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=38303612&p=252873533 in 28 days

ezt kurvara nem vagom xD nincs jogom postolni ?
Retired Moderator
Posts: 38,445
Joined: Aug 6 2005
Gold: 12,508.00
Trader: Trusted
Dec 24 2009 12:42pm
Quote (BeneGessir @ 24 Dec 2009 19:20)
ezt kurvara nem vagom xD nincs jogom postolni ?

ilyet nincs
Go Back To Magyar Topic List
Prev1910111213197Next
Add Reply New Topic New Poll