Quote (RiNGiSpiLeR @ Dec 24 2009 06:01pm)
Hát, gondolom mivel 1 kislány van a képen és effektív sexualitást sugall a kép, ezért pedofíliának lehet minősíteni... Mondjuk nekem is az a személyes véleményem, higy nn. ^^
De pl a google 1ből kidobja, nekik nincs vele problémájuk, de hát ízlések és pofonok, el kell fogadni. ^^
Én nem arról beszélek, amikor egy kislány van a képen, hanem simán egy "pedobear".
Egyszer postoltam egy ilyet(The bear always wait 4 you v vmi iesmi szöveggel) ki lett szedve.