Quote (CyberPunk666 @ Thu, 10 Sep 2009, 20:51)
en is akarok namechangelni, h csinalja fgt? a fuxys modszerhez nekem tul nagy a buszkesegem...
nem tudom mit csinalj... senki nem fog neked csak ugy kuldeni 1.5k fgt..

Quote (Psyclon @ Thu @ Sep 10 2009, 04:44pm)
FG-t kb leszarom. Szóval imo 1500 FG nem olyan sok.
This post was edited by CyberPunk666 on Sep 10 2009 12:55pm