d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Joey > Redbold Lol Rofl
Prev191011121316Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Sep 1 2009 04:24pm
Quote (SlipKnoT(hun) @ Wed, Sep 2 2009, 12:02am)
meg a barátnője


lol lowag ownz :DDD
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Sep 1 2009 04:40pm
Quote (Calypsol @ Tue, Sep 1 2009, 11:20pm)
Ja aham. Tudod, ez úgy működik, hogy ha vádolunk valakit valamivel, akkor nem alaptalanul tesszük, sőt, ha biztosak vagyunk benne, hogy az x és nem pedig y, akkor adunk rá bizonyítékot, így működik (na jó, nem így, csak eléggé hasonlóan) az aktuális jogrendszer is. Amíg nem bizonyítod, hogy márpedig az x, addig max csak te recskázhatsz rá, a többiek max a vállukat rántják.


csinaljak videot? :)

Quote (kemiii1338 @ Tue, Sep 1 2009, 11:21pm)
ja ellopta a dudum is :(
joey igazad van btw




MUSZAJ NOOOB


nem loptam el a druidadat, meg mindig
nem kell 15 gernek megadni a pwd
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Sep 1 2009 04:44pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Tue, Sep 1 2009, 11:40pm)
csinaljak videot? :)



nem loptam el a druidadat, meg mindig
nem kell 15 gernek megadni a pwd


errol jut eszembe, zoolanal meg videot is csinaltam : D bar ottis pont ugyanigy ment a cry, a kulonbseg annyi volt hogy nemcsak 5 ember vergodott, hanem az egesz sub, hajjaj
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Sep 1 2009 05:10pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Wed, Sep 2 2009, 12:44am)
errol jut eszembe, zoolanal meg videot is csinaltam : D bar ottis pont ugyanigy ment a cry, a kulonbseg annyi volt hogy nemcsak 5 ember vergodott, hanem az egesz sub, hajjaj


de bazz eloszor te loptad el :DD
tomi adta vissza :/
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Sep 1 2009 05:11pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Tue, Sep 1 2009, 11:44pm)
errol jut eszembe, zoolanal meg videot is csinaltam : D bar ottis pont ugyanigy ment a cry, a kulonbseg annyi volt hogy nemcsak 5 ember vergodott, hanem az egesz sub, hajjaj


15/15/3
classic hammer dam
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Sep 1 2009 05:18pm
Quote (kemiii1338 @ Wed, Sep 2 2009, 12:10am)
de bazz eloszor te loptad el :DD
tomi adta vissza :/


y^^
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Sep 1 2009 05:27pm
Quote (Vharimatras @ Wed, Sep 2 2009, 12:11am)
15/15/3
classic hammer dam


yy
ezt mindenki megjegyzi
de hogy joey ekkora nyomi az nem zavar senkit :D
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
Sep 2 2009 01:23am
Hát Joey már nem azért ,de te se vagy sokkal különb ilyen téren mint rici ha vele foglalkozol akárhányszor csak írsz a subra.

inb4 nem ricinek nyalok , nerd az a gyerek ,de Joey állandóan ugrik ha riciről van szó xd
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Sep 2 2009 01:25am
Quote (ikszipszilon @ Wed, 2 Sep 2009, 09:23)
Hát Joey már nem azért ,de te se vagy sokkal különb ilyen téren mint rici ha vele foglalkozol akárhányszor csak írsz a subra.

inb4 nem ricinek nyalok , nerd az a gyerek ,de Joey állandóan ugrik ha riciről van szó xd


UGRASZ!
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
Sep 2 2009 01:26am
Quote (Winster @ Wed, Sep 2 2009, 07:25am)
UGRASZ!


LoL RoFL XD
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121316Next
Add Reply New Topic New Poll