d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev191011121358Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold: 1.00
May 24 2009 02:19pm
Najo, a nyulak az alvashoz ertenek a legjobban, ezert abbahagyja a nyuszika a ragast es elindulni pihenni.
Jo ejszakat!
:D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 24 2009 02:19pm
20 Members: dihep, ang3l, Floodban, Megas_heroes, Genthor, josheide, inURFace, pauda, ElCapitano, sylKE, Inakwo, Anamy, Winster, szabika, Imdeth, lowxair, TresholdOfUniverse, Paszulyka, BiceBoca, xGurke

ohhi
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 24 2009 02:20pm
Quote (Moonflow @ Sun, May 24 2009, 08:17pm)
Hisztizik a jo kurva anyad, az, te nyomorek emo faszkocsog.
Jo sok idodbe tellett osszekaparni ezt a par szot. IQ azota is 50> ?


Invalid post specified, or post already reported.
:unsure:
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 24 2009 02:20pm
Quote (ang3l @ Sun, 24 May 2009, 22:19)
Najo, a nyulak az alvashoz ertenek a legjobban, ezert abbahagyja a nyuszika a ragast es elindulni pihenni.
Jo ejszakat!
:D


Jó éjt nyúl úr !
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 24 2009 02:20pm
Quote (ang3l @ Sun, 24 May 2009, 21:19)
Najo, a nyulak az alvashoz ertenek a legjobban, ezert abbahagyja a nyuszika a ragast es elindulni pihenni.
Jo ejszakat!
:D


Az a nyuszomuszo ugy nezem sose fogja abbahagyni. Meg akkor is rag, mikor te offline vagy, csak te nem tudsz rola! :D

Quote (inURFace @ Sun, 24 May 2009, 21:20)
Invalid post specified, or post already reported.
:unsure:


Varhato volt, most elkezdi, de amikor elkezdem szidni, akkor meg neki all feljebb, es minden szirszarert reportolgat, mer maskepp nem tud kibonatkozni.
Szanalmas.

This post was edited by Moonflow on May 24 2009 02:20pm
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
May 24 2009 02:20pm
karan te troll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 24 2009 02:20pm
Quote (Moonflow @ Sun, May 24 2009, 08:17pm)
Hisztizik a jo kurva anyad, az, te nyomorek emo faszkocsog.
Jo sok idodbe tellett osszekaparni ezt a par szot. IQ azota is 50> ?


Ez mi, ha nem hiszti? ^^
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
May 24 2009 02:20pm
22 tag: PARTYARCOK
Member
Posts: 638
Joined: Dec 17 2008
Gold: 32.01
May 24 2009 02:20pm
Quote (ikszipszilon @ Sun, May 24 2009, 08:20pm)
karan te troll


no u
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 24 2009 02:20pm
Quote (xGurke @ Sun, May 24 2009, 08:20pm)
Ez mi, ha nem hiszti? ^^


tényközlés.
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121358Next
Add Reply New Topic New Poll