Quote (beni @ Thu, May 28 2009, 08:27pm)
az enyémben nem minden capslockos, DE AZÉRT TÚLSÚLYBAN VAN : DDDDDDDDDDDDD
mondjuk ebben pont nem volt túlsúlyban, DE AZÉRT A TÖBBIBEN IGEN : DDDDDDDDDDDDDDD ÍROK MÉG EGY KICSIT, HOGY ERRE IS ÉRVÉNYES LEGYEN AZ ÁLTALÁNOSÍTÁSOM ÉN ÁLAT : DDDDDDDDD