d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev19101112131046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Jan 22 2009 12:39pm
Quote (David_ibolykane @ Wed, Jan 14 2009, 04:12pm)
ty


btw ki dotázik innen aktívan?


én néha
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 22 2009 01:52pm
Quote
btw ki dotázik innen aktívan?

Quote (S4nyy @ Thu, Jan 22 2009, 07:39pm)
én néha


Nekem ellentétnek tűnik
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 1 2009 03:08pm
hmm, endscreenek postolása jó ötlet smile.gif

bárkinek bármi help kell dotával kapcsolatban nyugodtan pm-eljen nekem.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 3 2009 07:15am
igaz nincs kani, és igaz hogy nem nooboknak, de klán-t szervezünk
ha valakinek van kedve hozzá pm me és küldök linket további adatokkal
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Feb 3 2009 07:19am
Quote (Megas_heroes @ Tue, 3 Feb 2009, 15:15)
igaz nincs kani, és igaz hogy nem nooboknak, de klán-t szervezünk
ha valakinek van kedve hozzá pm me és küldök linket további adatokkal

láttam hirdetted a klánt smile.gif

egyébként már egy jóideje nincs kani és rohadtul idegesítő smile.gif
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 3 2009 07:21am
Quote (Sup3RN0Va @ Tue, Feb 3 2009, 02:19pm)
láttam hirdetted a klánt smile.gif

egyébként már egy jóideje nincs kani és rohadtul idegesítő smile.gif


igazából te vagy az egyetlen akit ez érintene, de akkor ez off tongue.gif
majd lesz kani... (remélem)
játsz ggc-n helyettem is, mert nekem nem megy mad.gif
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Feb 3 2009 07:29am
Quote (Megas_heroes @ Tue, 3 Feb 2009, 15:21)
igazából te vagy az egyetlen akit ez érintene, de akkor ez off tongue.gif
majd lesz kani... (remélem)
játsz ggc-n helyettem is, mert nekem nem megy mad.gif

nem vagyok ggc-n, épp ezert szar nekem biggrin.gif
a TC questet is megcsinaltam amr .59b-ben, szóval nemtok mit csinalni

habár most jó sok zenét hallgatok és találtam egy csomo tök jó számot biggrin.gif
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
Feb 3 2009 07:37am



=D
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Feb 3 2009 07:46am
Quote (ikszipszilon @ Tue, 3 Feb 2009, 15:37)
http://i42.tinypic.com/28le7u8.jpg


=D

te jó ég
tudás kell trollal oan szarnak lenni
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
Feb 3 2009 07:48am
Quote (Sup3RN0Va @ Tue, Feb 3 2009, 01:46pm)
te jó ég
tudás kell trollal oan szarnak lenni


egyébként nerfelték mostanában a trollt +2basheres permabash troll sincs már :~(
Go Back To Magyar Topic List
Prev19101112131046Next
Add Reply New Topic New Poll