Quote (Megas_heroes @ Tue, 3 Feb 2009, 15:21)
igazából te vagy az egyetlen akit ez érintene, de akkor ez off

majd lesz kani... (remélem)
játsz ggc-n helyettem is, mert nekem nem megy

nem vagyok ggc-n, épp ezert szar nekem

a TC questet is megcsinaltam amr .59b-ben, szóval nemtok mit csinalni
habár most jó sok zenét hallgatok és találtam egy csomo tök jó számot