d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trade Topicok Gyöngyszemei > Avagy Retardok és Newfagok
Prev1910111213114Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Oct 15 2008 01:48am
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=24647177&f=170
4. post
nehogy már rossz fényt vessen egy medire, hogy botozik ^^
Member
Posts: 5,927
Joined: Dec 4 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 15 2008 09:24am
p/c

Quote (diablo2g @ Wed, Oct 15 2008, 04:19pm)
Quote (Taszilo.^ @ Wed, Oct 15 2008, 03:18pm)
Quote (diablo2g @ Wed, Oct 15 2008, 04:18pm)
Quote (Taszilo.^ @ Wed, Oct 15 2008, 03:13pm)
Quote (diablo2g @ Wed, Oct 15 2008, 04:11pm)
Quote (Taszilo.^ @ Wed, Oct 15 2008, 03:07pm)
3* 40/15 = 120/45
max 1 soc-> 120-40=80/45-15=30

de eprsze a random pofáddal ugass csak bele



mi a fakkrol beszélsz?
1 soc = 1 * 40/15
bazdmeg.


ezzel a tiaraval buksz 80ed-et és 30 ias-t

ezért írtam minusz jelet elé

amit gondosan ki is emeltél



vágom, félreértettem...
nem láttam a minusz jelet, azaz láttam, de simán gondolat jelnek gondoltam.
és nem kell 1böl leugatni a másikat ...
üdv, Gergő


newfag


sokat gondolsz magadrol...

Member
Posts: 25
Joined: Oct 15 2008
Gold: 0.00
Oct 15 2008 09:25am
1 RAND OWNOLTA BRITET sad.gif
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Oct 16 2008 05:05pm
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Oct 16 2008 06:17pm
Quote (Janou @ Fri, 17 Oct 2008, 01:05)


már előző seasonban kiutálta mindenki. Volt pár multija, mert már senki sem akart tradelni vele tongue.gif
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 17 2008 10:28am
egy csávó eu hclen nyitott egy topict azzal h ad egy csomo freet annak aki a legjobb okokat mondja

az egyik srác ezt irta biggrin.gif

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=24723874&f=100&st=10
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Oct 18 2008 12:00am
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Oct 19 2008 03:44am
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=24725327&f=170&st=10
ez a santo gyereket már akkor észrevettem, amikor még 200as ppdje volt, szóltam is Lajonak
ez egy kibaszott retard : |
Go Back To Magyar Topic List
Prev1910111213114Next
Add Reply New Topic New Poll