Quote (Army_HuN @ Fri, May 30 2008, 04:06pm)
sztem nagyon tevedsz , mert gondolj bele felveszed az inget, alatta ott a melled , szörös melkasod , a böröd szine atlatszik , nem vmi jo latvany ..
de kerdezd meg szuleid hogy szokas ^^
Nem kell megkérdeznem a szüleimet, relatíve elég sokat dolgoztam bankban ahol mindenki öltönyben jár

Az atléta szerintem akkor sem illik öltöny mellé. Utcai ingnél egyébként jól mutat (elmegy) az alatta hordott fehér poló. Ha azt akarod hogy ne látszodjon át, akkor ne gagyi minőségű, érettségizős-kínai ingeket vegyél. Nekem van vagy 20 és érdekes módon egyik sem látszik át.