d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Postoljam V Ne ? Repost #2 > Mivel 1 Hanguan Igenel Szavaztattok ,
Prev1910111213Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 30 2008 09:08am
Quote (Army_HuN @ Fri, May 30 2008, 04:06pm)
sztem nagyon tevedsz , mert gondolj bele felveszed az inget, alatta ott a melled , szörös melkasod , a böröd szine atlatszik , nem vmi jo latvany ..

de kerdezd meg szuleid hogy szokas ^^


[bunkó poén]neked lehet[/bunkó poén]
Member
Posts: 3,934
Joined: Feb 18 2008
Gold: 0.00
May 30 2008 09:10am
Quote (Vharimatras @ Fri, May 30 2008, 03:08pm)
[bunkó poén]neked lehet[/bunkó poén]


nembazdmeg te neked olyan a böröd amien az inged szine nem ? raadasul anyukad persillel mos .. omg xd
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 30 2008 09:11am
Quote (Army_HuN @ Fri, May 30 2008, 04:06pm)
sztem nagyon tevedsz , mert gondolj bele felveszed az inget, alatta ott a melled , szörös melkasod , a böröd szine atlatszik , nem vmi jo latvany ..

de kerdezd meg szuleid hogy szokas ^^


Nem kell megkérdeznem a szüleimet, relatíve elég sokat dolgoztam bankban ahol mindenki öltönyben jár wink.gif

Az atléta szerintem akkor sem illik öltöny mellé. Utcai ingnél egyébként jól mutat (elmegy) az alatta hordott fehér poló. Ha azt akarod hogy ne látszodjon át, akkor ne gagyi minőségű, érettségizős-kínai ingeket vegyél. Nekem van vagy 20 és érdekes módon egyik sem látszik át.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 30 2008 09:11am
Quote (Army_HuN @ Fri, May 30 2008, 04:10pm)
nembazdmeg te neked olyan a böröd amien az inged szine nem ?  raadasul anyukad persillel mos .. omg xd


Te is tudtad hogy oltani fognak ha bepostolod... Most nemtudom minek megy a cry.
Member
Posts: 3,934
Joined: Feb 18 2008
Gold: 0.00
May 30 2008 09:15am
Quote (beni @ Fri, May 30 2008, 03:11pm)
Nem kell megkérdeznem a szüleimet, relatíve elég sokat dolgoztam bankban ahol mindenki öltönyben jár wink.gif

Az atléta szerintem akkor sem illik öltöny mellé. Utcai ingnél egyébként jól mutat (elmegy) az alatta hordott fehér poló. Ha azt akarod hogy ne látszodjon át, akkor ne gagyi minőségű, érettségizős-kínai ingeket vegyél. Nekem van vagy 20 és érdekes módon egyik sem látszik át.


hat , vegulis y , de nem fogok 3k + hufot költeni 1 csoro ingre amit evente max 4 x hordok ... szal ^^ alteta for 500 ft > inG for 5+k huf xd
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 30 2008 09:15am



most asszem jó biggrin.gif

This post was edited by uberpro123 on May 30 2008 09:24am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 30 2008 09:19am
Quote (Army_HuN @ Fri, May 30 2008, 04:15pm)
hat , vegulis y , de  nem fogok 3k +  hufot költeni 1 csoro ingre amit evente max 4 x  hordok ... szal ^^ alteta for  500 ft > inG  for 5+k huf xd


30k-t akartál írni? Egy jó ing, ami még megfizethető az 5-10k és úgyis a szüleid veszik nem te.

Egyébként én nem vagyok vmi igényes az öltözködésemre, de annyi szépérzékem már gimnáziumban kialakult, hogy messze elkerültem az atlétát, mert bénán néz ki.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 30 2008 09:49am
Quote (beni @ Fri, 30 May 2008, 17:19)
30k-t akartál írni? Egy jó ing, ami még megfizethető az 5-10k és úgyis a szüleid veszik nem te.

Egyébként én nem vagyok vmi igényes az öltözködésemre, de annyi szépérzékem már gimnáziumban kialakult, hogy messze elkerültem az atlétát, mert bénán néz ki.


Már csak a szandesz-zokesz combo hiányzik.. happy.gif
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 30 2008 09:50am
Quote (uberpro123 @ Fri, May 30 2008, 04:15pm)
http://tntwebportal.extra.hu/ger.jpg


most asszem jó biggrin.gif


enyém jobb lett http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/20080530134001army.jpg mad.gif
Member
Posts: 5,142
Joined: Jul 8 2005
Gold: 0.00
May 30 2008 10:11am
Quote (Army_HuN @ Fri, May 30 2008, 04:05pm)
my hair.. its my style xd


numero uno englisch
Go Back To Magyar Topic List
Prev1910111213Next
Add Reply New Topic New Poll