d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mennyit Eszel?
Prev123418Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Jan 13 2015 02:35pm
Quote (llllllllllll @ 13 Jan 2015 22:34)
70 kiló vagyok
mondjuk szeretnék rendesen elkezdeni kajálni és felmenni 80ig, de a vizsgaidőszakot nem erre találták ki


Sose voltam még 70 felett.
66 vagyok általában
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 13 2015 02:36pm
Quote (HunIndex @ Jan 13 2015 08:35pm)
Sose voltam még 70 felett.
66 vagyok általában


thank mr skeletal
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jan 13 2015 02:37pm
Quote (ace07 @ Jan 13 2015 09:28pm)
160-180K HUF / hó kettőnknek


az svajcban mondjuk nemrossz, 3k/nap/fo
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 13 2015 02:38pm
januárban épp vezetek expenses google sheets-et

átlag 2300 körül van mindenféle faszdrága kajákkal, amit az kompenzál hogy néha csak este eszem először (tehát van amikor kb 800 forint, valamikor meg 4000)

de majd a hónap végén reviewzom és pofánbszom magam érte

Quote (llllllllllll @ 13 Jan 2015 21:34)
70 kiló vagyok
mondjuk szeretnék rendesen elkezdeni kajálni és felmenni 80ig, de a vizsgaidőszakot nem erre találták ki


én 10 évig stagnáltam 72 kilón, aztán az utóbbi 2-3 évben 86-ra felcuppant
kösz Orbán

This post was edited by Anarkin on Jan 13 2015 02:39pm
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 13 2015 02:40pm
változó
ma felvágottat ebédeltem kakaóval ami olyan 300 ft-t képviselhetett
megettem még 4 palacsintát, ujabb 50 ft
valoszinű még fogok enni valami keveset, 200 ft

ha suliban vagyok akkor szendvics + bent veszek 2 szelet pizzát stb + vacsora
bárhogy nézem 1k körül/alatt jön ki a kajám bár mondjuk fosegészségtelen is szerintem meg nem is eszem sokat
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 13 2015 02:40pm
Quote (llllllllllll @ Jan 13 2015 09:31pm)
napi egy pizza + kóla/nestea általában
2k max, de átlagosan inkább 1500


ez az egesz napi kajad?:O
am most dobtak be vmi pizzas szorolapot, 32 cm-es pizza
tejfolos alap, juhturo, 2fele sajt, szalonna meg lilahagyma
990 ft
mondom ez rablas ennyiert, de meg fogok is parat rendelni, mert nagyon finom volt
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 13 2015 02:40pm
Quote (Anarkin @ Jan 13 2015 09:38pm)
januárban épp vezetek expenses google sheets-et

átlag 2300 körül van mindenféle faszdrága kajákkal, amit az kompenzál hogy néha csak este eszem először (tehát van amikor kb 800 forint, valamikor meg 4000)

de majd a hónap végén reviewzom és pofánbszom magam érte


hogy lehet egy nap 4000et megenni, ma 2400at ettem a w35ben, és azóta nem vagyok éhes, pedig délben ettem kb
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 13 2015 02:41pm
naposmarcit meginterjúvolnám ezzel a kérdéssel
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 13 2015 02:42pm
Quote (anyd @ Jan 13 2015 10:40pm)
hogy lehet egy nap 4000et megenni, ma 2400at ettem a w35ben, és azóta nem vagyok éhes, pedig délben ettem kb


egy rendes étteremben azért nem szoktam 3k alatt enni + az üditő és akkor ez 1 étkezés volt
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 13 2015 02:43pm
Quote (cowding @ Jan 13 2015 09:42pm)
egy rendes étteremben azért nem szoktam 3k alatt enni + az üditő és akkor ez 1 étkezés volt


egy rendes étteremben oké ott gecidrága minden
Go Back To Magyar Topic List
Prev123418Next
Add Reply New Topic New Poll