Quote (CyberPunk666 @ Jan 7 2015 08:56pm)
Tegnap a munkahelyen szartam és ez volt életem legkrémesebbje.
Az a kategória, mai amikor kijön, akkor nem esik le, hanem így elkezd felgyűrődni, mert ragad, mint az állat, és így tökre összeken mindenhol és úgy beleragad a szőrbe, hogy az első pár törlésnél nem is törlőd, hanem gyakorlatilag megfogod és leszeded vele...
Szinte színültig lett a wc papírral, mire megtöröltem utána...
Ma felkeltem, betoltam a reggelit, es ereztem hogy eljött az idö. Nem vartam semmi különösebbet, de kijött belölem egy gyönyörü kakaoscsiga. Azt leszamitva, hogy kicsit kremesre sikeredett, meg voltam elegedve a szarommal, pedig az ilyen ritkan fordul elö. Par masodpercig meg azon is elgondolkoztam, hogy nem-e kene lefenykepezni mielött lehuzom.