Quote (josheide @ 4 Jan 2015 21:12)
Egy 16 oldalas, modszertanilag hibas kerdoivet nem fogok kitolteni azert hogy valami cimbidnek jobb legyen.

Semmi gond azzal, hogy leszarod, csak minek adod elő ezt a maszlagot.
Leszarom mert leszarlak, és ennyit mondj csak és kész.
Nem kell ilyen baromságokkal jönni, hogy hát mert ez módszertanilag nem jó, szóval nem.
Akármi lenne a kérdőívben annak nulla hatása lenne rád.
Akár lehetne az is százszor, hogy szar? [ ]rizzsel [ ]rizs nélkül
Pont ugyanannyira lenne segítség, mint egy szuper nobeldíjas módszertanilag tökéletes kérdőíve. Lévén, hogy az egészről nem fogsz hallani soha.
De mondom, nem baj, nem érdekes, csak vállald fel, hogy nem akarod, mert leszarod és nincs kedved.
Ne ilyen módszertani szarokkal gyere.
This post was edited by CyberPunk666 on Jan 4 2015 01:19pm