d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kis Segítség Kellene > Vállalkozók / Akinek Szülei Vállalkozók
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 4 2015 01:06pm
Quote (fahrii @ 4 Jan 2015 19:52)
keylogger

lol ezt még végigpörgetni is 1 perc


ez
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 4 2015 01:09pm
Quote (josheide @ 4 Jan 2015 21:01)
Meg ha valami baratomnak kene, vagy ha latnam az egesznek ertelmet....


Segítenél vele nekem, még ha nem is vagyok a barátod. de hát ugye neked milyen hasznod származna belőle, semmi. Akkor meg leszarod.

Amúgy nem számítottam innen többre 1-2-nél, de a nullán sem leszek meglepve, egy próbát megért ez is. Egyszerűbb mint felkeresni az ismerősöket... A topic létrehozása volt kb 1 perc.

This post was edited by CyberPunk666 on Jan 4 2015 01:10pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 4 2015 01:12pm
Quote (CyberPunk666 @ 4 Jan 2015 20:09)
Segítenél vele nekem, még ha nem is vagyok a barátod. de hát ugye neked milyen hasznod származna belőle, semmi. Akkor meg leszarod.

Amúgy nem számítottam innen többre 1-2-nél, de a nullán sem leszek meglepve, egy próbát megért ez is. Egyszerűbb mint felkeresni az ismerősöket... A topic létrehozása volt kb 1 perc.


Egy 16 oldalas, modszertanilag hibas kerdoivet nem fogok kitolteni azert hogy valami cimbidnek jobb legyen.

Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 4 2015 01:19pm
Quote (josheide @ 4 Jan 2015 21:12)
Egy 16 oldalas, modszertanilag hibas kerdoivet nem fogok kitolteni azert hogy valami cimbidnek jobb legyen.


:D
Semmi gond azzal, hogy leszarod, csak minek adod elő ezt a maszlagot.
Leszarom mert leszarlak, és ennyit mondj csak és kész.

Nem kell ilyen baromságokkal jönni, hogy hát mert ez módszertanilag nem jó, szóval nem.
Akármi lenne a kérdőívben annak nulla hatása lenne rád.
Akár lehetne az is százszor, hogy szar? [ ]rizzsel [ ]rizs nélkül

Pont ugyanannyira lenne segítség, mint egy szuper nobeldíjas módszertanilag tökéletes kérdőíve. Lévén, hogy az egészről nem fogsz hallani soha.

De mondom, nem baj, nem érdekes, csak vállald fel, hogy nem akarod, mert leszarod és nincs kedved.
Ne ilyen módszertani szarokkal gyere.

This post was edited by CyberPunk666 on Jan 4 2015 01:19pm
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Jan 4 2015 01:19pm
Quote (CyberPunk666 @ Jan 4 2015 08:09pm)
Segítenél vele nekem, még ha nem is vagyok a barátod. de hát ugye neked milyen hasznod származna belőle, semmi. Akkor meg leszarod.

Amúgy nem számítottam innen többre 1-2-nél, de a nullán sem leszek meglepve, egy próbát megért ez is. Egyszerűbb mint felkeresni az ismerősöket... A topic létrehozása volt kb 1 perc.


a te 1 perced az en 15 percemert?
fizess
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 4 2015 01:24pm
Quote (Coolface @ 4 Jan 2015 21:19)
a te 1 perced az en 15 percemert?
fizess


Nem érdekes, majd holnap elballagok a megfelelő ismerősökhöz, csak nem akartam ezzel tölteni a fél napomat, hogy rohangálok a fél világon keresztül.
Nem számítottam sokra mondom. Azt hittem azért 1-2 ember hátha, de ez van.

Sajnos mr nyuad szerint hibás a módszertan szóval ő ilyen rossz módszertanosat nem tölt ki.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 4 2015 01:34pm
Quote (CyberPunk666 @ 4 Jan 2015 20:19)
:D
Semmi gond azzal, hogy leszarod, csak minek adod elő ezt a maszlagot.
Leszarom mert leszarlak, és ennyit mondj csak és kész.

Nem kell ilyen baromságokkal jönni, hogy hát mert ez módszertanilag nem jó, szóval nem.
Akármi lenne a kérdőívben annak nulla hatása lenne rád.
Akár lehetne az is százszor, hogy szar? [ ]rizzsel [ ]rizs nélkül

Pont ugyanannyira lenne segítség, mint egy szuper nobeldíjas módszertanilag tökéletes kérdőíve. Lévén, hogy az egészről nem fogsz hallani soha.

De mondom, nem baj, nem érdekes, csak vállald fel, hogy nem akarod, mert leszarod és nincs kedved.
Ne ilyen módszertani szarokkal gyere
.


Mint valaki aki tarsadalomtudomanyokat tanul, kikerem magamnak. Minden egyes alkalommal mikor latok egy kerdoivet FB-on be akarom irni, hogy nem erdemli meg a diplomajat az aki ezt csinalja.

Aztan meg csodalkozik hogy nem er semmit a diplomaja.

Mellesleg ha valamit kersz, altalaban ajanlasz erte valamit cserebe.

Ja es meg ha neked lenne vagy valami de a te egyik ismerosodnek tokolesszen barki is innen ezzel? Ezt komolyan gondoltad?

Quote (CyberPunk666 @ 4 Jan 2015 20:24)
Nem érdekes, majd holnap elballagok a megfelelő ismerősökhöz, csak nem akartam ezzel tölteni a fél napomat, hogy rohangálok a fél világon keresztül.
Nem számítottam sokra mondom. Azt hittem azért 1-2 ember hátha, de ez van.

Sajnos mr nyuad szerint hibás a módszertan szóval ő ilyen rossz módszertanosat nem tölt ki.


why so madl :DDD

This post was edited by josheide on Jan 4 2015 01:37pm
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jan 4 2015 01:37pm
Quote (josheide @ Jan 4 2015 08:34pm)
Mint valaki aki tarsadalomtudomanyokat tanul, kikerem magamnak. Minden egyes alkalommal mikor latok egy kerdoivet FB-on be akarom irni, hogy nem erdemli meg a diplomajat az aki ezt csinalja.

Aztan meg csodalkozik hogy nem er semmit a diplomaja.

Mellesleg ha valamit kersz, altalaban ajanlasz erte valamit cserebe.

Ja es meg ha neked lenne vagy valami de a te egyik ismerosodnek tokolesszen barki is innen ezzel? Ezt komolyan gondoltad?


Szerintem pedig pont a kerdoivek valtoztatjak meg a vilagot.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 4 2015 01:38pm
ingyér mér csináljam meg neked?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 4 2015 01:39pm
Én már régóta nem töltök ki ilyent teszteket, mindegyikben van egy kérdés ami FELBASZ
Szoktál e éjszakai bárokba járni?
igen
nem

következő kérdés:
Melyik éjszakai bárokba szoktál járni?
Nem jelölök semmit MIVEL NEM JÁROK

--->>> KÖTELEZŐEN KITÖLTENDŐ KÉRDÉS
allthefuckingtime
Go Back To Magyar Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll