d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hardverguruk > Kérdés
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Jan 4 2015 09:50am
Quote (lacoking @ Jan 4 2015 04:45pm)
ramot kivettem úgy adta a hibajelzést sípolással , aztán visszatettem



ezt hol kell keresni?


a tapbol jon ki, az adja a kakaot :D
ha nem dugod be rendesen csak a ventik forognak de a tobbi nemkap eleg aramot
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 4 2015 09:50am
Quote (lacoking @ 4 Jan 2015 16:48)
olvastam néhány helyen hogy a proci kivétele és visszatétele megoldotta a dolgot , de ahhoz a részéhez nem szívesen nyúlok hozzá.


Nem nagy cucc, legalább frissítesz alatta egy kis pasztát is.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jan 4 2015 09:50am
Quote (fahrii @ 4 Jan 2015 17:50)
Nem nagy cucc, legalább frissítesz alatta egy kis pasztát is.


Ami rohadtul nem art neha.
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Jan 4 2015 09:51am
Quote (fahrii @ 4 Jan 2015 17:50)
Nem nagy cucc, legalább frissítesz alatta egy kis pasztát is.


MIJAZAPASZTA? :D nincs nekem itthon ilyen sajnos
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jan 4 2015 09:51am
Jah es, hogy ontopic is legyek.

Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 4 2015 09:52am
Igazítsd meg a csatlakozókat, tedd át másik slotba a ramokat, fújogasd meg a slotjait közben...
Körbe kellene próbálni egyenként a ramokat a különböző slotokban, hogy hátha az egyik slot a hibás vagy az egyik modul.

Meg ofc: Lehetőleg műszálas poló és zokni kombinációban csúszkálj a szőnyegen egy fél órát, és utána úgy mágneses csavarhúzóval simizd meg az alkatrészeket...
NEHOGY EZT CSINÁLD MIELŐTT ESETLEG KIPRÓBÁLOD SZÓLÓK :D CSAK VICC

Quote (lacoking @ 4 Jan 2015 17:48)
olvastam néhány helyen hogy a proci kivétele és visszatétele megoldotta a dolgot , de ahhoz a részéhez nem szívesen nyúlok hozzá.


imo a közben szétszedett részek oldották meg a problémát, a proci rögzítése olyan, hogy a kivétele és berakása biztosan nem segít, ellenben szét kell kapni hozzá a fél gépet.

This post was edited by CyberPunk666 on Jan 4 2015 09:53am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 4 2015 09:52am
Quote (lacoking @ 4 Jan 2015 16:51)
MIJAZAPASZTA? :D nincs nekem itthon ilyen sajnos


Szerintem ne nyúlj ahhoz a géphez, vidd be vmi számítógépboltba XD

Quote (CyberPunk666 @ 4 Jan 2015 16:52)
Igazítsd meg a csatlakozókat, tedd át másik slotba a ramokat, fújogasd meg a slotjait közben...
Körbe kellene próbálni egyenként a ramokat a különböző slotokban, hogy hátha az egyik slot a hibás vagy az egyik modul.

Meg ofc: Lehetőleg műszálas poló és zokni kombinációban csúszkálj a szőnyegen egy fél órát, és utána úgy mágneses csavarhúzóval simizd meg az alkatrészeket...
NEHOGY EZT CSINÁLD MIELŐTT ESETLEG KIPRÓBÁLOD SZÓLÓK :D CSAK VICC


Én így basztam szét egy HD6950et hűtőcsere közben XD

This post was edited by fahrii on Jan 4 2015 09:53am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 4 2015 09:52am
alienware
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jan 4 2015 09:53am
Quote (lacoking @ 4 Jan 2015 17:51)
MIJAZAPASZTA? :D nincs nekem itthon ilyen sajnos


Bemesz szamtech boltba, filleres tema. Azzal kotik ossze a proci feluletet es a hutobordakat, hogy hatekonyabb legyen a hoatadas.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 4 2015 09:53am
Quote (lacoking @ 4 Jan 2015 17:51)
MIJAZAPASZTA? :D nincs nekem itthon ilyen sajnos


spagettit tunkolsz a prociba
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll