d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Daily Filozofia Topic
Prev123413Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 2 2015 07:13am
Ha a c volt olyan hulye h odaadja akkor igy jart lel csinaljon meg 1 et
Annanak hasznos lenne de ha akarja akkor neki ugyis vesznek leszarja h toled kap-e
B meg oke h ez lenne az egyetlen jateka de ha nem tud vele mit csinalni akkor olyan mintha egy fadarabot kapna az ut szelerol

szoval nem kap senki semmit
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 2 2015 07:14am
cec
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 2 2015 07:15am
A úgyis ezer évig használt ilyet, neki nem újdonság, nem is kell odaadni
C a tulajdonosa, úgyis ő viszi haza
B

tessék A, mutasd meg hogy kell játszani rajta, aztán add oda B-nek... (ha meguntátok, adjátok vissza C-nek)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 2 2015 07:16am
Quote (cowding @ Jan 2 2015 01:13pm)
Ha a c volt olyan hulye h odaadja akkor igy jart lel csinaljon meg 1 et
Annanak hasznos lenne de ha akarja akkor neki ugyis vesznek leszarja h toled kap-e
B meg oke h ez lenne az egyetlen jateka de ha nem tud vele mit csinalni akkor olyan mintha egy fadarabot kapna az ut szelerol

szoval nem kap senki semmit


:DDDDDDDD

megtartom és megpróbálom eladni a vaterán
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 2 2015 07:21am
amugy anyad valasztas is jo, o ugyis jol tud furulyazni
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 2 2015 07:22am
Quote (josheide @ Jan 2 2015 02:01pm)
Kepzelj el harom gyereket Annat, Belat, es Ceciliat. Az a feladatod, hogy a harom gyerek kozul az egyiknek odaadj egy furulyat.
A harom gyerek a kovetkezokepp ervel (egyikuk sem hazudik):

Anna: Add nekem a furulyat, mert csak en tudok jatszani rajta.

Bela: Add nekem a furulyat, mert a tobbieknek vannak mas jatekaik is, en szegeny vagyok es csak ez a furulyam lenne.

Cecilia: Add nekem a furulyat, mert en faragtam.

Nincs jo valasz, kivancsi vagyok a velemenyetekre.

inb4 anyadnak, es variaciok erre a temara :D


Annának természetesen
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jan 2 2015 07:25am
és anna tényleg tud rajta játszani vagy csak ő hiszi hogy tud?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 2 2015 07:37am
Quote (cowding @ 2 Jan 2015 14:13)
Ha a c volt olyan hulye h odaadja akkor igy jart lel csinaljon meg 1 et
Annanak hasznos lenne de ha akarja akkor neki ugyis vesznek leszarja h toled kap-e
B meg oke h ez lenne az egyetlen jateka de ha nem tud vele mit csinalni akkor olyan mintha egy fadarabot kapna az ut szelerol

szoval nem kap senki semmit


Bar ezt a problema nem reszletezi, de C nem adta oda a furulyat, hanem elvettek tole.


Quote (lacketto @ 2 Jan 2015 14:25)
és anna tényleg tud rajta játszani vagy csak ő hiszi hogy tud?


Igen, tenyleg tud.
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jan 2 2015 07:37am
a furulya nem egy játék hanem egy hangszer

Annának adnám
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 2 2015 07:38am
Quote (josheide @ 2 Jan 2015 14:37)
Bar ezt a problema nem reszletezi, de C nem adta oda a furulyat, hanem elvettek tole.




Igen, tenyleg tud.


Ha elvették tőle akkor viszont cnek adnám
Go Back To Magyar Topic List
Prev123413Next
Add Reply New Topic New Poll