d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szalonna Bőre
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 2 2015 06:15am
Igazi férfi megeszi még a rostélyoslemezt is
Én nem vagyok az, úgyhogy nem

Régen a kutyám mindig örült neki viszont
RIP kutyuskám :(
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 2 2015 06:20am
állatok megeszik, igen

amúgy ha házi akkor el tudod rágni vagy mi?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 2 2015 06:21am
jellemzően megeszem
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 2 2015 06:26am
Quote (Genthor @ 2 Jan 2015 13:06)
Én, pl.


De a bőrét is?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 2 2015 06:31am
Quote (RRC @ 2 Jan 2015 14:20)
állatok megeszik, igen

amúgy ha házi akkor el tudod rágni vagy mi?


Nem tudom, hogy te ettél-e már házi húsokat/abból készített ételeket, de annyira más az íze és a minősége, hogy igen, ha házi és normálisan van megcsinálva, akkor nem lesz olyan, mint egy gumilapka.
Olyannyira, hogy pl a disznó fülét is simán megeszik megsózva.

Na most ehhez képest a boltit az rághatnád napokig, a más minőségű tápokon nevelt állatnak, a más körülmények és utána a hús kezelése miatt egész más az állaga.

Szóval igen, nagyon más.

This post was edited by CyberPunk666 on Jan 2 2015 06:32am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 2 2015 06:42am
nem találkoztam ár szalonnával évek óta, szóval nem tudom, de nem hinném
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jan 2 2015 02:50pm
Quote (jarabekg @ 2 Jan 2015 14:42)
nem találkoztam ár szalonnával évek óta, szóval nem tudom, de nem hinném


Azert mert zsido vagy.
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jan 2 2015 06:16pm
Quote (fahrii @ Jan 2 2015 07:34am)
Van aki megeszi?


ismerek olyat aki a disznó fülét meg orrát is megeszi
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jan 2 2015 06:39pm
Quote (CyberPunk666 @ Jan 2 2015 01:31pm)
Nem tudom, hogy te ettél-e már házi húsokat/abból készített ételeket, de annyira más az íze és a minősége, hogy igen, ha házi és normálisan van megcsinálva, akkor nem lesz olyan, mint egy gumilapka.
Olyannyira, hogy pl a disznó fülét is simán megeszik megsózva.

Na most ehhez képest a boltit az rághatnád napokig, a más minőségű tápokon nevelt állatnak, a más körülmények és utána a hús kezelése miatt egész más az állaga.

Szóval igen, nagyon más.


a hűtőben lévő háziszalonna bőrével konkrétan az ablakot átdobom, nem miost fogod elragni
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 2 2015 06:55pm
Quote (CyberPunk666 @ 2 Jan 2015 14:31)
Nem tudom, hogy te ettél-e már házi húsokat/abból készített ételeket, de annyira más az íze és a minősége, hogy igen, ha házi és normálisan van megcsinálva, akkor nem lesz olyan, mint egy gumilapka.
Olyannyira, hogy pl a disznó fülét is simán megeszik megsózva.

Na most ehhez képest a boltit az rághatnád napokig, a más minőségű tápokon nevelt állatnak, a más körülmények és utána a hús kezelése miatt egész más az állaga.

Szóval igen, nagyon más.


igen ami ugyanaz mint máshol
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll