d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Posts Of '14 > Próbáljuk Meg
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 31 2014 06:37am
Utobbi idoben osszehoztam par pure rák kommentet, szerintem megtolthetnenk vele a topicot :D jövő evre visszafogom magam, foleg mert van par ember akivel irl is talalkozhatok es ugy elegge gaz :D
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 31 2014 06:39am
összes anyád post
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 31 2014 06:40am
összes késes post
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 31 2014 06:41am
volt még egy kép amit lacketto posztolt egy fahri hozzászólásra, emlékszem, a háttere egy csobogó vízesés
Member
Posts: 826
Joined: Sep 9 2014
Gold: 0.00
Dec 31 2014 06:42am
A szarós postok voltak a legjobbak szerintem.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Dec 31 2014 06:43am
Quote (TrollBoss @ Dec 31 2014 01:41pm)
volt még egy kép amit lacketto posztolt egy fahri hozzászólásra, emlékszem, a háttere egy csobogó vízesés






This post was edited by lacketto on Dec 31 2014 06:44am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 31 2014 06:44am
Quote (TrollBoss @ 31 Dec 2014 13:41)
volt még egy kép amit lacketto posztolt egy fahri hozzászólásra, emlékszem, a háttere egy csobogó vízesés


Azota is az a hátterem.
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Dec 31 2014 06:44am
ezeket mentettem el a profilomba

Quote (iceblade777 @ 14 Jan 2014 21:59)
na végre kijött a wolf street farkasa hungarian mozis hangal megnézem mit tud


Quote (TrollBoss @ 24 Jan 2014 23:31)
olyanok a tanácsaid, mint a vakondtúrás

geci idegesítő és semmi haszna sincs és a kapával vernéd agyon a gazdáját


Quote (RRC @ 2 Feb 2014 13:01)
daily vismajor barátnős post, hát ki a faszom unja? senki természetesen


Quote (bbaallaaggee @ 5 Feb 2014 14:00)
Ki kell "fejleszteni" egy nézést, amit akkor produkálsz, amikor arról álmodozol, hogy milyen pózban akarod az arcát pofozgatni a farkaddal, de mikor belenéz a szemedbe, azt lássa, hogy el akarod venni feleségül.


Quote (Saenchai @ 27 Apr 2014 17:26)
ha már így kérted:

a 4 fülkéből a 3-4. foglalt volt (valaki éppen olyan büdöset szarik, hogy majdnem elhánytam magam, mikor bementem)
az 1. wc össze van hugyozva, úgyhogy maradt a 2., a 2. wc-be viszont valaki belekúrt 1 széttépett wc-tekercs gurigát, úgyhogy egy kicsit vonakodtam, mert nem akartam eldugítani a wc-t, de inkább az, minthogy a nagy hugyos fülkébe basszam a rezet

a kula megfelelő keménységű volt, mondjuk egy pár Vickers-szel lehetett volna keményebb, hogy ne hagyjon foltot a segglyukamon, úgyhogy törölnöm kellett egy párat - 8/10
szagot nem éreztem - 10/10 vagy 0/10, attól függ, hogy ki mit preferál
színre világosabb mogyorószín enyhe algazöld beütéssel, volt már szebb is - 6/10

összességében 8/10-et adnék a műveletre


Quote (Senee @ 22 May 2014 17:14)
pizzalopás
hogy kell
az kb örök élet


Quote (Saenchai @ 20 Jun 2014 12:58)
Quote (MarcusD @ 20 Jun 2014 12:57)
mi az hogy megtagadva? odamész a tanárhoz, és nem írja alá az osztályzatod?

igen, de ilyenkor lehet kérni trial by combatet, és szkanderben eldöntitek, hogy aláírja, vagy nem
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 31 2014 06:51am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 31 Dec 2014 14:39)
összes anyád post


/thread
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Dec 31 2014 06:51am
Mindig vannak vicces dolgok, mostanság amin röhögtem...
pl mikor anarkinnak nyitottak topicot, és cp minden kérdésre válaszolt
psyclon kuckója a konyhában,
fahri senee postjai, rici kiborulása, jara megtakarítása
én úgy kiemelni nemtudok semmit :C

de sok mindent tartogat már a 2015.. vis/jara szappanoperája, mesh fahri csajozós sztorik is váratnak magukra... valóvilágos subtali

This post was edited by AngryBug on Dec 31 2014 06:54am
Go Back To Magyar Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll