d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Esik A Hó > Ott Is? Iv. Ker
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 27 2014 04:32pm
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 27 2014 11:24pm)
Esik bazmeg
Remelem februarban is esni fog amikor megyek sielni


ezekszerint a kékesre mész?

mashol ugyse lesz vele baj
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 27 2014 04:41pm
Quote (RRC @ 28 Dec 2014 00:31)
ok, majd pmelj amikor elkéstél az irodából, mert ellökött a nyugdijas a trolin és betörted a fejed


+ a kondit is bezárhatják a szar idő miatt

egyetemre ofc be kell járni
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 27 2014 04:42pm
mar tegnapelott ota
rekt
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Dec 27 2014 04:43pm
[x] igen
veszprém
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 27 2014 04:43pm
Quote (RRC @ 27 Dec 2014 23:41)
+ a kondit is bezárhatják a szar idő miatt

egyetemre ofc be kell járni


sajnos már nem kolis vagyok, nem elég csak 1 szinttel lejjebb mennem, ha edzeni akarok
kb negyed óra jó időben gyalog, tök fasza lesz majd a havas szarban lejárnom napi 2x (1x aerob, 1x kondi)
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 27 2014 04:47pm
[x] Tatabánya

Quote (fahrii @ 27 Dec 2014 23:10)
szerintem csak trollkodik nincs olyan ember 12 év felett aki szereti a havat

Én szeretem a havat és 12 is elmúltam már. Wut nao?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 27 2014 04:48pm
itt finnorszagban esik
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 27 2014 04:49pm
Quote (RRC @ 27 Dec 2014 23:04)
ne idegesits már

csomó baj van vele, le kell takaritani a kocsit, csúszik, vizes minden

ha meg tömegközlekedsz iszonyat tömeg van és kurva nagy dugók

nagyon jó, tényleg

5 évesen az volt xD

vagy most is az vagy még?


Quote (fahrii @ 27 Dec 2014 23:10)
szerintem csak trollkodik nincs olyan ember 12 év felett aki szereti a havat


Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 27 2014 04:52pm
Quote (RRC @ 27 Dec 2014 23:31)
ok, majd pmelj amikor elkéstél az irodából, mert ellökött a nyugdijas a trolin és betörted a fejed


kötetlen munkaidő van és amúgy is végállomás mellett lakom egy megállóval, szóval mindig le tudok ülni -- ofc belülre, hogy ne kelljen átadni a nyugdijasnak a helyet, törje csak össze magát

"vizes minden": nem papucsban kell járni
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Dec 27 2014 04:54pm
Itt az Andrássyn egész jól néz ki
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll