Elso napi halaszle + szilvas gomboc, vacsorara rachlett volt, masnap reggel erdekes modon meg is kicsit szaraz es kemeny volt.
Masodik napi husleves + toltott kaposzta + vacsorai vegyes felvagott, sajttalak, libamaj utana kovetkezo reggelen kicsit vilagos, de meg is egy jo allagu, stabil egybefuggo szarra allt ossze. Alig kellett utana torolni, nem maszatolt.
Harmadik napon a karfiol leves + kacsacomb + hagymas krumplipure + lilakaposzta, este tonhal salata szinten stabil kemeny, nem maszatolos volt ma reggel. mai ebed gongyolt pulyka volt (sajt+brokkolis es sajt+aszalt barackos volt) parolt zoldsegekkel es meg maradt a karfiol levesbol, azt ettuk. Erre kivancsi leszek. Reggeli is rachlett volt, holnap lehet megint kicsit kemeny lesz. Este radolgozok kakaoval szerintem, hatha puhit rajta.