d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Karácsonyi Menü > Vol2
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 27 2014 06:30am
ó a tegnapi meglepetés lett

libamáj kacsamellen narancsöntettel, kacsahájas fehérboros rizottóval és sültkrumplival

10/10 volt
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 27 2014 06:33am
Quote (jarabekg @ 27 Dec 2014 13:30)
ó a tegnapi meglepetés lett

libamáj kacsamellen narancsöntettel, kacsahájas fehérboros rizottóval és sültkrumplival

10/10 volt


Reported @ offtopic
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 27 2014 06:34am
Quote (sylke @ 27 Dec 2014 13:27)
semmi különös, viszont a felettünk lako heves "édes istenem" és recsegös fingások közepette probálta tultenni magát az ünnepeken

panel ftw


Vilag eletemben panelban laktam, soha az eletben nem hallottam meg at semmit a szomszedbol, nemhogy azt ahogy szarik
Milyen papirhazban laktok ti :wacko:

This post was edited by Cpt_Ghost on Dec 27 2014 06:35am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 27 2014 06:35am
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 27 2014 01:33pm)
Reported @ offtopic


jaj nem is vetem észre, hogy ez szarós topig D:
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 27 2014 06:36am
Quote (Cpt_Ghost @ 27 Dec 2014 14:34)
Vilag eletemben panelban laktam, soha az eletben nem hallottam meg at semmit a szomszedbol, nemhogy azt ahogy szarik
Milyen papirhazban laktok ti :wacko:


pedig én többen is laktam és csomoszor lehet hallani :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 27 2014 06:41am
Én csak annyit hallok a felettünk lévő szomszédtól amikor a gyerek -hallás alapján- egy 3 kilós vasgolyót gurít végig a parkettán. Elképzelésem sincs mit csinálhat, de a hang mindig tök ugyanúgy hangzik és ugyanolyan hosszú
Meg ha bemegyek zuhanyozni bezárom az ajtót és ha a túloldalt zuhanyoznak azt hallom
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 27 2014 06:41am
Elso napi halaszle + szilvas gomboc, vacsorara rachlett volt, masnap reggel erdekes modon meg is kicsit szaraz es kemeny volt.
Masodik napi husleves + toltott kaposzta + vacsorai vegyes felvagott, sajttalak, libamaj utana kovetkezo reggelen kicsit vilagos, de meg is egy jo allagu, stabil egybefuggo szarra allt ossze. Alig kellett utana torolni, nem maszatolt.
Harmadik napon a karfiol leves + kacsacomb + hagymas krumplipure + lilakaposzta, este tonhal salata szinten stabil kemeny, nem maszatolos volt ma reggel. mai ebed gongyolt pulyka volt (sajt+brokkolis es sajt+aszalt barackos volt) parolt zoldsegekkel es meg maradt a karfiol levesbol, azt ettuk. Erre kivancsi leszek. Reggeli is rachlett volt, holnap lehet megint kicsit kemeny lesz. Este radolgozok kakaoval szerintem, hatha puhit rajta.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 27 2014 07:06am
Quote (sylke @ 27 Dec 2014 14:27)
semmi különös, viszont a felettünk lako heves "édes istenem" és recsegös fingások közepette probálta tultenni magát az ünnepeken

panel ftw


Alattunk laksz? Kibaszottul csípett ám tesó...
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 27 2014 09:33am
Quote (sylke @ Dec 27 2014 01:27pm)
semmi különös, viszont a felettünk lako heves "édes istenem" és recsegös fingások közepette probálta tultenni magát az ünnepeken

panel ftw


még szerencse hogy felettünk nem lakik senki, csak alattunk
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 27 2014 09:36am
voltam szarni, de semmi extra
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll