Quote (fahrii @ 23 Dec 2014 20:37)
2009.08.24.
És rühellem a karácsonyt.
Édes istenem milyen kibaszott öreg is vagyok. Emlékszem amikor vizsgáztam forgalmiból, volt egy csaj rajtam kívül. Elkezdtünk beszélgetni, tök jól ment minden míg fel nem jött, hogy ő most végzett a debreceni egyetemen töri-olasz szakot én meg eldicsekedtem vele hogy 3as lett a töri éreccségim. Aztán elnézést kért, aztmondta kimegy a wcre és azóta se láttam lolrofl