d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Karácsonyi Menü
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 23 2014 08:29am
tötött káposzta
kacsasütt
rántott husika
rántott hal
töltött hús


kell a családnak, jönnek tesóim meg minden közeli rokon
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 23 2014 08:34am
Anyám már megcsinálta szombaton, sült kacsa combot. Hozzá meg majd lesz vmi zacskós feherrizs meg kenyér. Első nap megyunk anyám oldali rokonokhoz, masodik nap apám oldali rokonok, nentom mi lesz a menü.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 23 2014 08:52am
Quote (fahrii @ Dec 23 2014 02:34pm)
Anyám már megcsinálta szombaton, sült kacsa combot. Hozzá meg majd lesz vmi zacskós feherrizs meg kenyér. Első nap megyunk anyám oldali rokonokhoz, masodik nap apám oldali rokonok, nentom mi lesz a menü.


szombaton megcsinálta
szerdán van karácsony
fasza lesz az a kacsacomb

This post was edited by llllllllllll on Dec 23 2014 08:53am
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Dec 23 2014 08:58am
minden féle földi jó orbán viktor urunk segedelmével
ámen
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Dec 23 2014 09:01am
szar
rizs
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 23 2014 09:01am
Nalunk pareves hagyomany hogy ilyenkor cipoba sult csulkot eszunk, de szokott lenni halaszle meg toltottkaposzta is melle
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 23 2014 09:11am
rizs az tuti lesz
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 23 2014 09:31am
Quote (llllllllllll @ 23 Dec 2014 15:52)
szombaton megcsinálta
szerdán van karácsony
fasza lesz az a kacsacomb


En mar meg sem lepődtem :D
Member
Posts: 826
Joined: Sep 9 2014
Gold: 0.00
Dec 23 2014 09:33am
Ha holnap nyitva lesz a Nomád, akkor onnan rendelek.

Szebb jövőt!
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 23 2014 10:07am
halászlé, grizgombocleves, valami random +1 leves
sülthal, sülthús, gordonblú, valami különleges hus (vagy kinai szosszal csülök v ananászos baconos csirke etc)
tesztasalata, sultkrumpli, krumplipure, rizs, egyeb koretek + savanyusag
naracstorta, somloi, (dunno h lesz-e makosguba)isler, bejgli, mezeskalacs, +550 fele sutemeny amit meg februarban is enni fogunk
Go Back To Magyar Topic List
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll