d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Vasárnapi Boltbazárás
Prev123413Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 16 2014 01:00pm
Quote (ace07 @ Dec 16 2014 07:53pm)
Svajcban is zarva vannak a boltok vasárnap. Meg lehet szokni csak szervezettebben kell vásárolni.


Persze mindent meg lehet oldani. Ha hétvégén zárva lennének a boltok, azt is. Ha 5 napon keresztül minden héten, azt is. Én speciel hétfőtől péntekig estig dolgoztam múlt héten, szombaton 12 órát mentőztem, de végülis péntek 8-ra még odaértem volna valamelyik SPAR/TESCO stb helyre, hogy bevásárolhassak. Remélem nekimennek a kései nyitvatartásnak is, mert az sem járja, hogy este is dolgozniuk kell.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 16 2014 01:03pm
Quote (beni @ 16 Dec 2014 20:00)
Persze mindent meg lehet oldani. Ha hétvégén zárva lennének a boltok, azt is. Ha 5 napon keresztül minden héten, azt is. Én speciel hétfőtől péntekig estig dolgoztam múlt héten, szombaton 12 órát mentőztem, de végülis péntek 8-ra még odaértem volna valamelyik SPAR/TESCO stb helyre, hogy bevásárolhassak. Remélem nekimennek a kései nyitvatartásnak is, mert az sem járja, hogy este is dolgozniuk kell.


ne felj, fel ev mulva megszavazzak, hogy a trafikok nyitva tarthatnak vasarnap is + elelmiszert is arulhatnak!
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 16 2014 01:06pm
Quote (bajcli @ Dec 16 2014 08:03pm)
ne felj, fel ev mulva megszavazzak, hogy a trafikok nyitva tarthatnak vasarnap is + elelmiszert is arulhatnak!


az eredeti terv az volt, hogy a trafikok nyitva tarthatnak ^^
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 16 2014 01:09pm
en egyetertek vele, mert a boltok mukodtetese is sokkal konnyebbe valik (pl. egy betegseg miatt konnyebb atszervezni a beosztast) illetve tapasztalat szerint a vasarnap a legfosabb forgalmu nap, ha az ember nem tescoban/ocsanyban dolgozik
szerintem konkret emberkinzas vasarnap dolgoztatni embereket, amikor lehetnenek a csaladjukkal is
ruhellem ezt a bagazst es dunaba lonem mind, de ezzel egyetertek :(
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 16 2014 01:11pm
Talán egy jól működő gazdaságban/társadalomban lenne létjogosultsága a dolognak, de egy ilyen elfuserált helyen mint magyarország, nem örülök neki hogy megszabják hogy az ember mihez kezdjen az idejével.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 16 2014 01:14pm
zarjuk be a hoteleket, cukraszdakat is vasarnap

This post was edited by Anarkin on Dec 16 2014 01:16pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 16 2014 01:14pm
Quote (Eoghan @ 16 Dec 2014 20:09)
en egyetertek vele, mert a boltok mukodtetese is sokkal konnyebbe valik (pl. egy betegseg miatt konnyebb atszervezni a beosztast) illetve tapasztalat szerint a vasarnap a legfosabb forgalmu nap, ha az ember nem tescoban/ocsanyban dolgozik
szerintem konkret emberkinzas vasarnap dolgoztatni embereket, amikor lehetnenek a csaladjukkal is
ruhellem ezt a bagazst es dunaba lonem mind, de ezzel egyetertek :(


Jaja, lehetnek majd a családjukkal eleget ha kibaszták a munkahelyéről mert kevesebb a munka. Ez csak egy újabb érthetetlen idióta fidesz lépés, komolyan lenne már meg a diplomám húznék ebből a tetves kurva országból.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 16 2014 01:15pm
Quote (Anarkin @ 16 Dec 2014 20:14)
zarjuk be a hoteleket, cukraszdakat is vasarnap


en mindenkit bezarnek a hazaba vasarnap

esetleg a legkozelebbi stadionba
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 16 2014 01:17pm
Quote (bajcli @ 16 Dec 2014 20:15)
en mindenkit bezarnek a hazaba vasarnap

esetleg a legkozelebbi stadionba


remek otlet, a bkv-nak se kene jarnia ilyen logika menten
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 16 2014 01:18pm
Quote (Anarkin @ Dec 16 2014 07:17pm)
remek otlet, a bkv-nak se kene jarnia ilyen logika menten


minek járjon, ha úgyse tudsz semmit csinálni? otthon maradsz a picsádon
Go Back To Magyar Topic List
Prev123413Next
Add Reply New Topic New Poll