Quote (beni @ 16 Dec 2014 20:00)
Persze mindent meg lehet oldani. Ha hétvégén zárva lennének a boltok, azt is. Ha 5 napon keresztül minden héten, azt is. Én speciel hétfőtől péntekig estig dolgoztam múlt héten, szombaton 12 órát mentőztem, de végülis péntek 8-ra még odaértem volna valamelyik SPAR/TESCO stb helyre, hogy bevásárolhassak. Remélem nekimennek a kései nyitvatartásnak is, mert az sem járja, hogy este is dolgozniuk kell.
ne felj, fel ev mulva megszavazzak, hogy a trafikok nyitva tarthatnak vasarnap is + elelmiszert is arulhatnak!