d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Melyik órát Vennéd Meg Karácsonyra?
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 15 2014 02:43pm
Quote (CyberPunk666 @ 15 Dec 2014 22:33)
A 3. kb olyan, hogy inkább lehánynám a csuklómat, hogy ne látszódjon...


nevetséges rajta a börszij
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 15 2014 02:45pm
Quote (RRC @ 15 Dec 2014 22:43)
nevetséges rajta a börszij


Quote (Anarkin @ 15 Dec 2014 22:38)
nagyon ez csak éppen mindegyikre


Quote (Akizk @ 15 Dec 2014 22:37)
1. v 3. adná nem gumi szíjjal :(


most látom, hogy az elsőn gumiból van a szíj...
Óvodásoknak az első óra maximum... Komolyan egy komoly drága márkás óra GUMIszíjjal?
Te jó ég, nagyon gáz.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Dec 15 2014 02:47pm
Ezek közül az első tetszik, mostanság pont ilyen stílusú órákra csorgatom a nyálam. Ha nem számítana a pénz, akkor viszont kurvára ilyet vennék magamnak:



Quote (CyberPunk666 @ 15 Dec 2014 21:45)
most látom, hogy az elsőn gumiból van a szíj...
Óvodásoknak az első óra maximum... Komolyan egy komoly drága márkás óra GUMIszíjjal?
Te jó ég, nagyon gáz.


Te meg nyilván nem vagy okos.

This post was edited by bbaallaaggee on Dec 15 2014 02:47pm
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 15 2014 02:48pm
Quote (bbaallaaggee @ 15 Dec 2014 21:47)
Ezek közül az első tetszik, mostanság pont ilyen stílusú órákra csorgatom a nyálam. Ha nem számítana a pénz, akkor viszont kurvára ilyet vennék magamnak:

http://uncrate.com/p/2013/08/breitling-navitimer-cosmonaute-xl.jpg


ugh
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Dec 15 2014 02:48pm
Quote (SummertimeClothes @ 15 Dec 2014 21:48)
ugh


Kangörcs, vagy agyérgörcs?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 15 2014 02:50pm
Quote (bbaallaaggee @ Dec 15 2014 09:48pm)
Kangörcs, vagy agyérgörcs?


pont olyan hulladék az ízlésed, mint amilyen te magad is vagy
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 15 2014 02:50pm


En most ebbe szerettem bele.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 15 2014 02:50pm
Quote (bbaallaaggee @ 15 Dec 2014 21:48)
Kangörcs, vagy agyérgörcs?


szerintem nem szep egyaltalan

Quote (josheide @ 15 Dec 2014 21:50)
http://perpetuelle.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2012/08/Nomos-Ludwig-Oberlehrer-Blackboard-Watch.jpg

En most ebbe szerettem bele.


na ez mar egy egesz ertelmesen kinezo ora!

This post was edited by SummertimeClothes on Dec 15 2014 02:50pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 15 2014 02:50pm
daily annyi pénzem van, hogy nem tudom mire elkölteni, ezért undorító órákat veszek
ha már órát akarsz hordani, akkor valami rendes fém classy órát vegyél, ne ilyen overpriced fosokat, amik úgy néznek ki, mint amiket 6 évesen hordtam
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 15 2014 02:52pm
Quote (jarabekg @ 15 Dec 2014 22:50)
pont olyan hulladék az ízlésed, mint amilyen magas vagy


fix'd

Amugy meg mindig mvmt watches>>>

Foleg, hogy jottek ujak is. Minimal, es elegans.

http://www.mvmtwatches.com/collections/men

A Rose Gold verziok annyira 10/10ek, hogy az valami hihetetlen.

This post was edited by Baleee on Dec 15 2014 02:54pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll