Quote (RRC @ 15 Dec 2014 22:43)
nevetséges rajta a börszij
Quote (Anarkin @ 15 Dec 2014 22:38)
nagyon ez csak éppen mindegyikre
Quote (Akizk @ 15 Dec 2014 22:37)
1. v 3. adná nem gumi szíjjal

most látom, hogy az elsőn gumiból van a szíj...
Óvodásoknak az első óra maximum... Komolyan egy komoly drága márkás óra GUMIszíjjal?
Te jó ég, nagyon gáz.