Quote (Anarkin @ Dec 15 2014 10:24am)
most mondtam hogy senki se szolgálna ki
csak a hely miatt kéne odamenni
ja én már azt is odavettem a kiszolgálásba, hogy oda tudtok egyáltalán menni
bár végülis miért ne max agyonveritek aki zavarni akar :xd
sztem veszélyes lenne akárcsak az utcára is kimenni
inb4 hotelben lennénk :XD