d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Világvége Topic > Mit Tennél
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 15 2014 04:32am
Szereznék egy valag fuvet, szeszt, osszeszednem a kozeli barataimat, beleülnék a jacuzziba és nézném a világvégét
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 15 2014 04:33am
Quote (Anarkin @ Dec 15 2014 10:24am)
most mondtam hogy senki se szolgálna ki
csak a hely miatt kéne odamenni


ja én már azt is odavettem a kiszolgálásba, hogy oda tudtok egyáltalán menni
bár végülis miért ne max agyonveritek aki zavarni akar :xd

sztem veszélyes lenne akárcsak az utcára is kimenni
inb4 hotelben lennénk :XD
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 15 2014 04:34am
elhívnám berkit a világvégi bulimba, és végigtombolnánk a világvégét 700k-ért

sztárvendég még talán vv cristofel lenne
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Dec 15 2014 04:52am
Quote (TrollBoss @ Dec 15 2014 10:34am)
elhívnám berkit a világvégi bulimba, és végigtombolnánk a világvégét 700k-ért

sztárvendég még talán vv cristofel lenne


életke
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 15 2014 04:53am
anyaddal toltenem utolso oraimat
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 15 2014 05:22am
Quote (Ghostmasterq @ Dec 15 2014 10:17am)
örülnék neki


amúgy én is
végre nem kéne itt strugglelni
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 15 2014 05:47am
Csaladdal lennek
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Dec 15 2014 05:59am
Quote (xGurke @ 15 Dec 2014 12:47)
Csaladdal lennek


ez, bar az elso 3-4 napot valoszinu nagyobb mennyisegu kokainnal es baratokkal toltenem, utolso napokat pedig csaladdal
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 15 2014 06:15am
Quote (Flutter @ 15 Dec 2014 12:53)
anyaddal toltenem utolso oraimat


Eleg sokat kellett varni erre a postra.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 15 2014 06:23am
Quote (Baleee @ Dec 15 2014 12:15pm)
Eleg sokat kellett varni erre a postra.


mert lelett inbázva csak az az intoleráns fogyaték nem olvassa a postjaimat
de azért pofázni bejön

This post was edited by Senee on Dec 15 2014 06:23am
Go Back To Magyar Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll