d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Topic A Nemi Erőszakról
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 30 2014 03:59pm
Quote (Cpt_Ghost @ 30 Nov 2014 22:56)
emlékszem még imdeth kibrosciencolta, hogy a nemi erőszak egyébként természetes, mert ha nem kellene megtörténnie akkor a nőknek lenne valami természetes védelmi rendszere ellene XD


Lasd Fogak.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 30 2014 04:00pm
Quote (josheide @ Nov 30 2014 10:59pm)
Lasd Fogak.


lol, hat ha van eszed azt kitod az aktus elott, en mindig ugy csinalom, sokkal keszsegesebbek lesznek tole
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 30 2014 04:01pm
Quote (josheide @ 30 Nov 2014 22:59)
Lasd Fogak.


ki az a hulye allat aki ha eroszakol egy not bele teszi a szajaba a faszat
mintha sajat magaddal akarnal kibaszni
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 30 2014 04:02pm
Quote (jarabekg @ 30 Nov 2014 23:00)
lol, hat ha van eszed azt kitod az aktus elott, en mindig ugy csinalom, sokkal keszsegesebbek lesznek tole


Quote (Cpt_Ghost @ 30 Nov 2014 23:01)
ki az a hulye allat aki ha eroszakol egy not bele teszi a szajaba a faszat
mintha sajat magaddal akarnal kibaszni


ja en errol beszteltem.

http://www.imdb.com/title/tt0780622/
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 30 2014 04:04pm
azt hittem valami ivett content
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 30 2014 04:04pm
tfw 100% hogy valamelyik felmenom nemi eroszak miatt szuletett
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 30 2014 04:18pm
Quote (TrollBoss @ 1 Dec 2014 00:04)
azt hittem valami ivett content


meg az is lehet belole
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 30 2014 04:20pm
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 30 2014 11:01pm)
ki az a hulye allat aki ha eroszakol egy not bele teszi a szajaba a faszat
mintha sajat magaddal akarnal kibaszni


valamelyik regi vilaghaborus filmbe van az hogy az egyik katona valami helyi leanyzo szajaba logatta, aki aztan jol leharapta neki

talan valamelyik navarone agyuiban



amugy meg ertem en hogy nem csak a no tehet rola, de ha kihivoan oltozik az segit. ha meg jotanacsot adnak neki ne huzza feljebb az orrat, hogy neki joga van kihivoan oltozni, mert jotanacsot kapott es kulonbenis me jott ki a konyhabol
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 30 2014 04:27pm
Amugy nektek van barmi szemelyes tapasztalatotok nemi eroszakrol? Marmint ismerosok, baratok koreben tortent barmi hasonlo?

Nekem volt egy osztalytarsam aki bekattant mikor a baratja szakitott vele es megvadolta, hogy az megeroszakolta.

Tette ezt ket ongyilkossagi kiserlet, majd hosszu hazudozas kozepedte (a srac nemi beteg, o terhes lett, stb)

Kesobb kiderult, hogy meg regebben a lany mar megvadolt valaki mast is ugyanezzel...
Go Back To Magyar Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll