d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ciki E-life Események > Játékos Karriered Szégyenfoltjai
Prev123412Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 28 2014 03:18am
Quote (ElCapitano @ Nov 28 2014 10:14am)
Egyszer chc-ban ench sorc felhúzott lvl9-re és rögtön lepkzott lel. :D


:D

Emlékszem volt, aki cowoltatott és multival leszedett egy csomó low lvl karit. Röhögtem. Magamon is.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 28 2014 03:19am
Quote (ElCapitano @ Nov 28 2014 09:46am)
Írj le gáz/megalázó sztorikat az ílájfoddal kapcsolatban.

Kezdem:

Régen amikor láttam hun-1 chaten hogy FG azt hittem a "flawless gem" rövidítése.

Egyszer kicsaltak tőlem egy csomó random szart a klasszikus kicserélem a hc shakot egy simara trükkel. :(


hat, amikor mesh elvert starcraftban az eleg ciki volt
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 28 2014 03:22am
Quote (TresholdOfUniverse @ Nov 28 2014 10:19am)
hat, amikor mesh elvert starcraftban az eleg ciki volt


Jah, meg amikor józsef mindig elvert a lvl 18-as duellekben a rohadt poisonos druidjával. Mindig az volt, hogy maradt 10 élete, rámbaszott egyet aztán elfutott. Én meg nem értem utol, mielőtt a poison kinyírt.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 28 2014 03:23am
Egyszer megettem a shakos trükköt, ilyen hajnalban, magyartól, szóval annak igazán örültem

a legviccesebb ilyen balfasz sztori nem velem történt meg, egyik volt osztálytársam nagyon nyomta a tradet, jól is ment neki egyébként
mondja nekem ventrin hogy fú jani, vettem egy istért egy 200edes eth zakát - MÉG EGY PUL RÚNA IS VAN BENNE! (gy.k. +30%ed)
elmondtam neki, hogy kicsit átbaszták, akkor majdnem kettéütötte a billentyűzetét :D Aztán persze ő is továbbadta ugyanannyiért
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 28 2014 03:28am
Quote (Jancsipapa @ Nov 28 2014 10:23am)
Egyszer megettem a shakos trükköt, ilyen hajnalban, magyartól, szóval annak igazán örültem

a legviccesebb ilyen balfasz sztori nem velem történt meg, egyik volt osztálytársam nagyon nyomta a tradet, jól is ment neki egyébként
mondja nekem ventrin hogy fú jani, vettem egy istért egy 200edes eth zakát - MÉG EGY PUL RÚNA IS VAN BENNE! (gy.k. +30%ed)
elmondtam neki, hogy kicsit átbaszták, akkor majdnem kettéütötte a billentyűzetét :D Aztán persze ő is továbbadta ugyanannyiért


Ez miért is átbaszás? :D
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 28 2014 03:30am
Quote (beni @ 28 Nov 2014 10:28)
Ez miért is átbaszás? :D


mert pullal egyutt volt 200%, aka 170 baseline
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 28 2014 03:30am
Quote (beni @ Nov 28 2014 11:28am)
Ez miért is átbaszás? :D


eth zakát nyilván zodolni szoktak, de csak akkor éri meg, ha jó nagy edje van, meg az upgrade után is persze
ha jól emlékszem, ilyen 190%+-tól volt eladható
a pullal olyan volt, mintha perf lenne, pedig csak 170% edes volt, ami szarra se jó

túlmagyaráztam lehet
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 28 2014 03:31am
Quote (bajcli @ Nov 28 2014 10:30am)
mert pullal egyutt volt 200%, aka 170 baseline


jah, én tökre azt hittem, hogy 230% ... pedig világosan le volt írva a sztori
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 28 2014 03:33am
Quote (beni @ 28 Nov 2014 11:18)
:D

Emlékszem volt, aki cowoltatott és multival leszedett egy csomó low lvl karit. Röhögtem. Magamon is.


En is ott voltam. xddd


Sot volt nalam is olyan, hogy cold sork tppk beszoptam nightmare baalrunban, pedig en is rohadtul figyeltem, hogy messze legyek tole, mert csak o volt pk viable hero.
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Nov 28 2014 03:34am
craftoltam egy beteg BA-t, eladtam 10 hrért mert nem tudtam h annyira jó aztán hónapokkal később visszaláttam trophy roomban. fml
Go Back To Magyar Topic List
Prev123412Next
Add Reply New Topic New Poll