Egyszer megettem a shakos trükköt, ilyen hajnalban, magyartól, szóval annak igazán örültem
a legviccesebb ilyen balfasz sztori nem velem történt meg, egyik volt osztálytársam nagyon nyomta a tradet, jól is ment neki egyébként
mondja nekem ventrin hogy fú jani, vettem egy istért egy 200edes eth zakát - MÉG EGY PUL RÚNA IS VAN BENNE! (gy.k. +30%ed)
elmondtam neki, hogy kicsit átbaszták, akkor majdnem kettéütötte a billentyűzetét

Aztán persze ő is továbbadta ugyanannyiért