Quote (josheide @ Nov 27 2014 10:35pm)
Mi egyutt vagjuk a disznot, majd egyutt szedunk a kiskertben zoldsegeket (amit elozoleg egyutt kapaltunk, ontoztunk, etc.) aztan a egyutt elsetalunk a helyi piacra hogy a kepviseloi fizetesunkbol megvegyuk a fuszereket amik nem teremnek meg otthon (lolrofl nincs is ilyen de szeretunk egyutt setalni). Aztan mig apu kolbaszt tolt es anyu kenyeret dagaszt (amit ofc masnap kibaszunk a disznoknak, mert ez igy normalis) addig mi elokeszitjuk a zoldsegeket. Nincs is jobb mint a sajat termelesu zoldseg. Ha tehetnem a biciklimet is a sajat kertemben termelnem.
Amugy az ex- baratnomeknel [huehahah nekem ilyenem is volt] nem evett egyutt a csalad. Szomoru, hogy a balliberalisok mennyire tonkreteszil a NORMALIS eletmodot.
Fogadjunk pálinkát sem főztek.