d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szocialis Elet Poll
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 27 2014 03:35pm
Mi egyutt vagjuk a disznot, majd egyutt szedunk a kiskertben zoldsegeket (amit elozoleg egyutt kapaltunk, ontoztunk, etc.) aztan a egyutt elsetalunk a helyi piacra hogy a kepviseloi fizetesunkbol megvegyuk a fuszereket amik nem teremnek meg otthon (lolrofl nincs is ilyen de szeretunk egyutt setalni). Aztan mig apu kolbaszt tolt es anyu kenyeret dagaszt (amit ofc masnap kibaszunk a disznoknak, mert ez igy normalis) addig mi elokeszitjuk a zoldsegeket. Nincs is jobb mint a sajat termelesu zoldseg. Ha tehetnem a biciklimet is a sajat kertemben termelnem.
Amugy az ex- baratnomeknel [huehahah nekem ilyenem is volt] nem evett egyutt a csalad. Szomoru, hogy a balliberalisok mennyire tonkreteszil a NORMALIS eletmodot.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 27 2014 03:37pm
Quote (josheide @ 27 Nov 2014 23:35)
Mi egyutt vagjuk a disznot, majd egyutt szedunk a kiskertben zoldsegeket (amit elozoleg egyutt kapaltunk, ontoztunk, etc.) aztan a egyutt elsetalunk a helyi piacra hogy a kepviseloi fizetesunkbol megvegyuk a fuszereket amik nem teremnek meg otthon (lolrofl nincs is ilyen de szeretunk egyutt setalni). Aztan mig apu kolbaszt tolt es anyu kenyeret dagaszt (amit ofc masnap kibaszunk a disznoknak, mert ez igy normalis) addig mi elokeszitjuk a zoldsegeket. Nincs is jobb mint a sajat termelesu zoldseg. Ha tehetnem a biciklimet is a sajat kertemben termelnem.
Amugy az ex- baratnomeknel [huehahah nekem ilyenem is volt] nem evett egyutt a csalad. Szomoru, hogy a balliberalisok mennyire tonkreteszil a NORMALIS eletmodot.


Tipikus politikus.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 27 2014 03:37pm
Quote (Baleee @ 27 Nov 2014 22:37)
Tipikus politikus.


Politikus a politologusnak nem vajja ki a szemet.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 27 2014 03:44pm
>tfw no halaadasi vacsora nagycsaladdal
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 27 2014 03:46pm
inb4 csak akkor ha áramszünet van
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 27 2014 03:52pm
nem
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 27 2014 04:00pm
Quote (josheide @ Nov 27 2014 10:35pm)
Mi egyutt vagjuk a disznot, majd egyutt szedunk a kiskertben zoldsegeket (amit elozoleg egyutt kapaltunk, ontoztunk, etc.) aztan a egyutt elsetalunk a helyi piacra hogy a kepviseloi fizetesunkbol megvegyuk a fuszereket amik nem teremnek meg otthon (lolrofl nincs is ilyen de szeretunk egyutt setalni). Aztan mig apu kolbaszt tolt es anyu kenyeret dagaszt (amit ofc masnap kibaszunk a disznoknak, mert ez igy normalis) addig mi elokeszitjuk a zoldsegeket. Nincs is jobb mint a sajat termelesu zoldseg. Ha tehetnem a biciklimet is a sajat kertemben termelnem.
Amugy az ex- baratnomeknel [huehahah nekem ilyenem is volt] nem evett egyutt a csalad. Szomoru, hogy a balliberalisok mennyire tonkreteszil a NORMALIS eletmodot.


Fogadjunk pálinkát sem főztek.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 27 2014 04:28pm
Vasarnaponkent kethetente
Kulon elek egy ideje, 200 kmre a csalad egyik feletol, ugyhigy nehez lenne kivitelezni ennel gyakrabban
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 27 2014 04:30pm
általában anyáddal főzetek magamnak valamit
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 27 2014 04:38pm
en nekem anyad a csaladod, es amugy igen, egyutt eszunk
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll