d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Svájc Készül Az Atomháborúra
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 24 2014 01:13pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 24 Nov 2014 21:11)
pakson is osztanak, meg szenbanyaszoknak is

egyikse atomhaborura keszul?


Azok nem banyasznak, hanem bunkert epitenek a fold alatt.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 24 2014 01:14pm
biztos aze me nem tudtak megegyezni az okosok iran dolgaban
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,976.27
Trader: Trusted
Nov 24 2014 01:14pm
Quote (Baleee @ 24 Nov 2014 21:13)
Azok nem banyasznak, hanem bunkert epitenek a fold alatt.


:rofl:
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Nov 24 2014 01:16pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 24 Nov 2014 21:11)
pakson is osztanak, meg szenbanyaszoknak is

egyikse atomhaborura keszul?


szóval ezt most meg kellene ennem?
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 24 2014 01:41pm
Quote (Akizk @ Nov 24 2014 08:16pm)
szóval ezt most meg kellene ennem?


ra van irva h akkor edd meg ha a hatosag ugy utasit

kelemen nemtud nemetul?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 24 2014 01:42pm
Quote (josheide @ 24 Nov 2014 21:02)
Tolmacsot szeretnek kerni.


ez
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 24 2014 02:00pm
ez jód?
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Nov 24 2014 02:01pm
Quote (anyd @ 24 Nov 2014 21:00)
ez jód?


rosszad
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Nov 24 2014 02:25pm
Pár héttel előtte kapnod kellett tájékoztatót, amiben leírják, hogy miért kapod.
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 24 2014 02:59pm
Did you have an appointment?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll