d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Érdekes Folyamatnak Lehetünk Szemtanúi...
Prev123415Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 24 2014 09:29am
na ezert jo nekem, mert en a sima hd es full hd kozott alig latok elterest (mert szar a szemem)
szoval /care
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 24 2014 09:37am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Nov 24 2014 04:28pm)
LOL. :D

Az durva... de még nincs a piacon. Majd lesz nemsokára... -.-' :ph34r:


Itt volt az ideje a 4knak, a fullhd kifutotta az idejet. Telefonban is fullhds kijelzok vannak, melyik sznobeci venne szarabb flbontasu tevet mint a telefonja vagy a 12 colos macbookja?
Member
Posts: 1,201
Joined: Jun 20 2012
Gold: 1.00
Nov 24 2014 09:38am
érdemes elolvasni?
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,658.88
Trader: Trusted
Nov 24 2014 09:41am
Quote (anyd @ 24 Nov 2014 17:37)
Itt volt az ideje a 4knak, a fullhd kifutotta az idejet. Telefonban is fullhds kijelzok vannak, melyik sznobeci venne szarabb flbontasu tevet mint a telefonja vagy a 12 colos macbookja?


Majd lesz 4k kijelzős telefon is! Akkor tuti lebomlik az agyam.


Quote (LehetHogyTokreUjVagyokDeNemBizti @ 24 Nov 2014 17:38)
érdemes elolvasni?


Áhh, dehogy. Csak daily Ringi agyfasza.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Nov 24 2014 09:44am
Indokolatlannak érzem a topikot. Nincs valami barátod, akivel egy sör mellet, ha már minden értelmes téma elfogyott, megbeszéld az ilyeneket?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Nov 24 2014 09:47am
Quote (lacketto @ Nov 24 2014 04:23pm)
de te szerencsére igen és ez megint a te okoskodós topicod lesz


szerintem eleve CP logolt be Ringi accjáról, hogy kapjon topikot ^^
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 24 2014 09:54am
Quote (lacketto @ 24 Nov 2014 17:23)
de te szerencsére igen és ez megint a te okoskodós topicod lesz


de nagy szerencse
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 24 2014 09:55am
nappaliban ugyan van egy tv de csak anyamek nezik
leszarom a tvt minden ott van neten + divxbe szedem le mert leszarom brad pittnek mitesszeres-e az orra
:XD
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 24 2014 09:55am
Quote (bbaallaaggee @ 24 Nov 2014 17:44)
Indokolatlannak érzem a topikot. Nincs valami barátod, akivel egy sör mellet, ha már minden értelmes téma elfogyott, megbeszéld az ilyeneket?


Megkurta a nojet es most orihariban vannak.

De amugy meg ki a faszom vesz TV-t 1 millaert, en itt akadtam el. Nekem meg a 175k is sok erte. :'D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 24 2014 09:56am
Quote (Senee @ 24 Nov 2014 17:55)
nappaliban ugyan van egy tv de csak anyamek nezik
leszarom a tvt minden ott van neten + divxbe szedem le mert leszarom brad pittnek mitesszeres-e az orra
:XD


Na ez meg a masik, kurvara nem erdekelt soha a kepminoseg, se film, se jateknal. Nyilvan van egy hatar, hogy ne 3x3 cm-ERES pixelek legyenek, etc, de kulonosebben nem erdekel a HD minoseg.
Go Back To Magyar Topic List
Prev123415Next
Add Reply New Topic New Poll