Quote (Senee @ 24 Nov 2014 17:55)
nappaliban ugyan van egy tv de csak anyamek nezik
leszarom a tvt minden ott van neten + divxbe szedem le mert leszarom brad pittnek mitesszeres-e az orra
:XD
Na ez meg a masik, kurvara nem erdekelt soha a kepminoseg, se film, se jateknal. Nyilvan van egy hatar, hogy ne 3x3 cm-
ERES pixelek legyenek, etc, de kulonosebben nem erdekel a HD minoseg.